چهلمین جشنواره فیلم فجر
ساعد سهیلی و‌ سینا مهراد با «شهرک» و «شادروان» در چهلمین دوره فجر

رقابت دو برادر بازیگر در جشنواره فیلم فجر

ساعد سهیلی و سینا مهراد دو برادر معروف بازیگر، که هر کدام چهره‌ای شناخته شده در بین مردم دارند، امسال با فیلم‌های «شهرک» و «شادروان» در جشنواره فجر با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

ساعد سهیلی که «گشت ارشاد ۳» اخیرا از او به نمایش درآمده، با فیلم «شهرک» در چهلمین جشنواره فجر حضور دارد. این فیلم توسط علی حضرتی ساخته شده و سهیلی در آن نقش یک جوان علاقه‌مند به بازیگری را ایفا می‌کند. او آخرین بار، سال ۹۸ با فیلم «روز صفر» در جشنواره‌ فجر شرکت داشت و توانست بازی قابل قبولی در این فیلم ارائه دهد. «لاتاری»، «اتاق تاریک»، «مالاریا»، «پل خواب»، «رخ دیوانه» و «گشت ارشاد ۱» از فیلم‌های مهم کارنامه او هستند که در دوره‌های قبل به نمایش در آمدند. سهیلی در دوره‌های سی‌ام و سی و سوم نیز به ترتیب برای بازی در فیلم‌های «گشت ارشاد» و «رخ دیوانه» نامزد نقش مکمل مرد شد.

اما سینا مهراد که بر خلاف ساعد سهیلی شهرت خود را به واسطه ایفای نقش در سریال‌ها کسب کرده، امسال با فیلم «شادروان» برای نخستین بار حضور جدی در جشنواره فجر خواهد داشت. او که با سریال‌های «پدر» و «آقازاده» میان مردم شناخته شده، تنها حضور پررنگش در سینما به فیلم «ژن خوک» برمی‌گردد. «شادروان» حسین نمازی نخستین فیلمی است که سینا مهراد نقش اول آن را بر عهده دارد. این فیلم مضمون اجتماعی و ساختار متفاوتی دارد و مهراد ایفاگر نقش یک جوان جنوب شهری است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید