نمایش خانگیویدیو

نگاهی به کارنامه بازیگری الهام کردا/ به بهانه بازی متفاوت در سریال «کرگدن» 

film_news_20200408_194846_0

نزدیک به بیست سال از اولین حضورش در عرصه تئاتر می‌گذرد. بازیگری که در سال‌های فعالیت خود در تئاتر، سینما و تلویزیون، حاضر نشد برای رسیدن به شهرت بازی در هر کاری را قبول کند.

در سینما برای اولین بار در «برف روی کاج‌ها» به کارگردانی پیمان معادی جلوی دوربین رفت و با بازی در فیلم‌های «ارغوان»، «سرکوب»، «به دنیا آمدن» و… قابلیت‌های خود را در بازیگری به اثبات رساند و مورد تحسین منتقدان قرار گرفت.

سابقه درخشان در تئاتر خصوصا اجراهای متفاوتش در نمایش‌های «هم هوایی»، «سه جلسه تراپی»، «تن تن و راز قصر مونداس» باعث شد اعتبار زیادی میان اهالی هنر کسب کند و در سینما و شبکه نمایش خانگی به او نقش زن‌های پیچیده و درون گرا هم پیشنهاد شود.

بازی گرم و پر جزئیات یکی از مهم ترین ویژگی نقش ‌های کردا در کارنامه‌اش است. بدون اینکه داد بکشد یا ادا و اصولی در بیاورد، با نگاه و بیانش خیلی راحت مخاطب را درگیر نقش می‌کند.

شاید هنوز آن طور که باید به حقش در بازیگری نرسیده، اما این به آن معنا نیست که او دست از اهدافش بکشد.

الهام کردا پاییز سال گذشته با سریال «کرگدن» برای سومین بار با شبکه خانگی همکاری کرد. کیانا زنی درصدد انتقام، یکی از نقش‌های اصلی و متفاوت سریال «کرگدن» است که به تدریج مخاطب متوجه امیال و خواسته‌های او در قصه می‌شود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید