نمایش خانگی
پروژه جذاب محمد حسین مهدویان بعد از ساخت فیلم سینمایی‌اش

آغاز تولید فصل دوم و سوم «زخم کاری» از اردیبهشت 1402

محمد حسین مهدویان بعد از ساخت فیلم سینمایی جدید خود با نام «مطرود»، سراغ تولید سریال زخم کاری می‌رود تا به طور همزمان فصل دوم و سوم آن را جلوی دوربین ببرد.

به گزارش فیلم‌نیوز، محمد حسین مهدویان بعد از فراغت از ساخت سریال پرحاشیه «سقوط»، مدتی است پیش تولید فیلم جدید خود با نام «مطرود» را شروع کرده است. او قرار است بلافاصله بعد از پایان این فیلم، فصل جدید سریال «زخم کاری» را وارد فاز تولید کند.

طبق برآورد زمانی انجام شده، تولید فصل جدید «زخم کاری» از اوایل اردیبهشت ماه و بعد از پایان ماه مبارک رمضان شروع می‌شود. مهدویان قصد دارد فصل دوم و سوم زخم کاری را به شکل پیوسته و بدون وقفه تولید و آماده پخش کند.

فیلمنامه فصل اول سریال «زخم کاری» با نگاهی به نمایشنامه « مکبث» به نگارش درآمده بود و داستان فصل دوم و سوم آن نیز به ترتیب براساس دیگر شاهکارهای ویلیام شکسپیر به نام «لیرشاه» و «ریچارد سوم» طراحی شده است.

طبق اخبار رسیده قرار است کلیه بازیگران اصلی فصل اول در فصل دوم و سوم حضور داشته باشند. از همین رو جواد عزتی، رعنا آزادی ور، هانیه توسلی، سعید چنگیزیان و…. ترکیب بازیگران این سریال را تشکیل می‌دهند.

مهدویان چندی پیش و در اواسط تابستان امسال با انتشار پستی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام با اشتراک گذاشتن عکسی از کاراکتر «مالک» با بازی جواد عزتی، نوشت «مالک بلند شو» پستی که خبر از تولید فصل جدید این سریال می‌داد.

سریال «زخم کاری» به شکل اختصاصی برای پخش از پلتفرم«فیلیمو» تولید می‌شود.

فیلم‌نیوز

1 دیدگاه

  • کار گردان سریال سقوط سجاد پهلوان زاده می باشد نه محمد حسین مهدویان

دیدگاهتان را بنویسید