نمایش خانگی
تمهید عجیب محمد کارت برای خلق سکانس احساسی یاغی +ویدیو

وقتی جاوید میکی‌موس می‌شود

ویدیو دیدار ابرا و جاوید در سریال یاغی را می‌توانید در انتهای خبر ببینید

محمد کارت برای خلق سکانس احساسی دیدار جاوید و ابرا در قسمت هفدهم سریال «یاغی»، از تمهید عجیب در آغوش گرفتن میکی‌موس و مینی‌موس کمک گرفته است.

به گزارش فیلم‌نیوز، جدایی جاوید و ابرا جزو اتفاق‌های تلخ سریال «یاغی» به حساب می‌آمد و درواقع انگیزه‌ای می‌شد برای اینکه جاوید تمام سختی‌ها را برای ورود به تیم ملی کشتی و شرکت در مسابقات جهانی تحمل کند.

طبیعتا همه انتظار داشتند سکانس مواجهه جاوید و ابرا آنهم بعد از این‌همه وقت، سکانسی بسیار درخشان و عاشقانه از آب دربیاید و احساسات همه را درگیر کند.

با این حال محمد کارت ترجیح داد اولین دیدار ملاقات این دو نفر را در میان جمع برگزار کند و محدودیت در آغوش کشیدن بازیگرها را با کمک عروسک‌های میکی‌موس و مینی‌موس برطرف کند.

درست زمانی که ابرا به طرف جاوید می‌دود و از کنار دوربین عبور می‌کند، می‌بینیم که میکی‌موس و مینی‌موس همدیگر را بغل کرده‌اند و باهم می‌چرخند.

شاید اگر با یک فیلم کمدی عاشقانه یا موزیکال مواجه بودیم می‌توانستیم این ترفند را هوشمندانه و در جهت خلق جذابیت بیشتر به حساب بیاوریم اما میکی‌موس نمی‌تواند گزینه مناسبی برای ایجاد لحظات عاشقانه در سریالی با حال‌وهوا و ساختار «یاغی» باشد. طبیعتا محمد کارت می‌توانست با این محدودیت طور دیگری مواجه شود و از تمهیدهای قابل‌قبول‌تر و مرتبط‌تر با فضای سریالش استفاده کند.

سکانس جدایی جاوید و ابرا در قسمت دوم، جزو سکانس‌های درجه یک و احساسی سریال بود اما این دیدار، نتوانست انتظارها را برآورده کند.

فیلم‌نیوز

1 دیدگاه

  • اتفاقا خیلی هم خوب بود و بهترین سکانس این قسمت یاغی خوانندگی آن خانم و این لحظه بود.

دیدگاهتان را بنویسید