نمایش خانگی
بعد از رونمایی از گریم پارسا پیروزفر از گریم بازیگز زن اصلی یاغی هم رونمایی شد

طناز طباطبایی برای لو نرفتن این گریم ، کلاه می‌گذاشت

طنازطباطبایی در طول برگزاری جشنواره فیلم فجر برای لو نرفتن گریمش در سریال «یاغی» از کلاه استفاده میکرد، گریمی که در نهایت به شکل رسمی از آن رونمایی شد.

به گزارش فیلم نیوز، طناز طباطبایی یکی از کاراکترهای اصلی سریال «یاغی» است، او برای لو نرفتن گریمش در این سریال در طول جشنواره فیلم فجر با پوشش کلاه حاضر می‌شد. اما در نهایت در اختتامیه جشنواره فجر مجبور شد تا به جای کلاه از شال استفاده کند و تا حدودی گریمش را لو بدهد. سرانجام روز سه شنبه بیستم اردیبهشت به شکل رسمی از گریم او در سریال «یاغی» رونمایی شد.

«یاغی» نخستین تجربه سریال سازی محمد کارت است که فیلمنامه آن به شکل مشترک توسط او و پدرام‌ پورامیری و حسین دوماری با نگاهی به رمان « سالتو» به نگارش درآمده است. تصویربرداری این سریال در نخستین روزهای سال 1401 در کشور گرجستان به پایان رسید. سریال جدید محمد کارت از محصولات پلتفرم «فیلیمو» است که سید مازیار هاشمی آن را تهیه و تولید می کند.

پیش از این سریال از عنوان «یاغی» برای یک فیلم سینمایی هم استفاده شده بود. زنده یاد جهانگیر جهانگیری در سال 1376 فیلمی با این عنوان را با بازی جمشید هاشم پور، فرامرز قریبیان و افسانه بایگان کارگردانی کرد. این فیلم به دلیل گرفتن درجه کیفی«ج» اکران محدودی در سینماهای تهران داشت، اما در سینماهای شهرستان‌ها به فروش بسیار خوبی دست پیدا کرد.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید