نمایش خانگی
دردسر دوباره برای سریال کمدی افشین هاشمی

پخش «شبکه مخفی زنان» متوقف شد

پخش سریال کمدی- تاریخی«شبکه مخفی زنان» با توزیع نشدن قسمت پانزدهم ، متوقف شد.

به گزارش فیلم‌نیوز، قسمت پانزدهم سریال کمدی- تاریخی«شبکه مخفی زنان» که قرار بود ظهر جمعه بیستم آبان ماه 1401 پخش شود در موعد مقرر توزیع نشد تا روند پخش این مجموعه بعد از 14 هفته متوقف شود.

درباره عدم پخش این قسمت هنوز توضیحی از سوی پروژه و همچنین پلتفرم ارائه نشده تا سرنوشت این مجموعه در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد.

پیش از این قسمت یازدهم «شبکه مخفی زنان» با مشکل پخش مواجه شد. این قسمت که قرار بود ساعت 12 روز جمعه 19 مهرماه منتشر شود، با تاخیری 9 ساعته توزیع شد. بعد از آن و با پخش قسمت دوازدهم از سوی کارگردان اعلام شد که فصل اول این سریال به پایان رسیده و مابقی داستان در فصل دوم ارائه می‌شود، اما در نهایت این اتفاق نیفتاد و ادامه سریال در قالب همان فصل اول پخش شد.

بعد از پشت سر گذاشتن این حواشی، عدم پخش قسمت پانزدهم تازه‌ترین حاشیه این سریال است. در پلتفرم «نماوا» و در صفحه مخصوص سریال هیچ توضیحی درباره زمان پخش قسمت پانزدهم ارائه نشده و هنوز مشخص نیست این قسمت چه زمانی پخش خواهد شد.

سریال شبکه مخفی زنان در 30 قسمت تهیه و تولید شده و تاکنون 14 قسمت از آن توزیع شده و پخش 16 قسمت از آن باقی مانده است.

این سریال از محصولات اختصاصی «نماوا»ست که در آن بازیگرانی چون لیلا حاتمی، سیامک انصاری، شبنم مقدمی، مهدی هاشمی، حمید فرخ نژاد، شقایق دهقان، مونا فرجاد و… بازی دارند.

فیلم‌نیوز

4 دیدگاه

  • خیلی سریال خوبی هست ،امیدوارم ادامه پیدا کنه – واقعا روی تک تک بخش ها کار شده و روند بسیار جالبی داره.

  • خدالعنتشون کنه یاهمه برنامه هافیلترمیشن یا متوقف .خب مردم با چی سرگرم باشن؟

  • چرا اینقدر پخش سریالها بی نظم هستند؟ به چه دلیل پخش یک سریال از جایی به بعد قطع می شود؟ من شخصا تجربه بدی دارم در سریالی اپیزودیک بازی کرده بودم و نزدیک پخش اپیزود من که رسید پخش سریال بدون هیچ دلیلی از تلویزیون متوقف شد .

دیدگاهتان را بنویسید