نمایش خانگی
بعد از حواشی مختلف و با یک هفته تاخیر اتفاق افتاد

ساترا رضایت داد شبکه مخفی زنان توزیع شد

قسمت پانزدهم «شبکه مخفی زنان» با یک هفته تاخیر و حواشی مختلف بالاخره روز جمعه 27 آبان منتشر شد.

به گزارش فیلم‌نیوز، بعد از اینکه قسمت پانزدهم این سریال در روز 20 آبان منتشر نشد، نماوا به عنوان پخش کننده و تولید‌کننده سریال از مخاطبانش عذر خواست و اعلام کردکه ساترا در این زمینه پاسخگو نیست.

بعد از آن ساترا اعلام کرد که سریال «شبکه مخفی‌ زنان» توقیف نشده و دلیل وقفه‌ای که در انتشار این مجموعه اتفاق افتاده، ارائه نکردن به موقع قسمت‌های این مجموعه برای بررسی به ساترا بوده است.

بلافاصله افشین هاشمی به این مسئله واکنش نشان داد و نوشت: «ساترا راست نمی‌گوید. به روال همیشگی اواسط هفته‌ی پیش، قسمت پانزدهم برای بازیینی به ساترا ارائه شد، اما آن‌ها گفته‌اند به دلیلِ حساسیت‌های به‌وجود آمده، باید تا پایان سریال بازبینی شود و دیگر به قسمت بسنده نمی‌کنند. احترام به حقوق و این حرف‌ها هم تعارف است، وگرنه می‌توانستند جمعه پخش کنند و قسمت‌های بعدی را این هفته ببینند.»

هاشمی پیشتر در مصاحبه‌ای گفته بود که میزان سانسورهای سریال بسیار زیاد شده و ساترا حتی نام‌هایی مثل هیتلر و موسولینی و مظلوم را هم از سریال حذف می‌کند.

با وجود تمام این بحث‌ها بالاخره قسمت پانزدهم منتشر شد اما هنوز مشخص نیست سیاست ساترا در قبال پخش قسمت‌های بعدی سریال چه خواهد بود. آیا قسمت‌های بعد منظم پخش خواهند شد یا این شیوه توقف برای بازبینی ادامه خواهد داشت.

«شبکه مخفی زنان» به کارگردانی افشین هاشمی جمعه‌ها ساعت 12 ظهر از پلتفرم نماوا منتشر می‌شود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید