نمایش خانگی
آیا پای اختلاف در میان است + ویدیو

حضور کمرنگ لیلا حاتمی در تیزر «شبکه مخفی زنان»

تیزر سریال «شبکه مخفی زنان» را در انتهای خبر ببینید

از تیزر سریال «شبکه مخفی زنان» در حالی رونمایی شد که برخلاف انتظار لیلا حاتمی در آن حضور کمرنگی دارد.

به گزارش فیلم‌نیوز، روز چهارشنبه چهارم مرداد 1401، از نخستین تیرز رسمی سریال «شبکه مخفی زنان» به کارگردانی افشین هاشمی رونمایی شد.

این تیزر در مدت زمان دو دقیقه و 28 ثانیه ساخته شده و در آن تمامی شخصیت‌های اصلی به شکلی گذرا معرفی شده‌اند. یکی از بازیگران سریال«شبکه مخفی زنان»، لیلا حاتمی است که برخلاف انتظار حضوری بسیار کمرنگ و حاشیه‌ای در این تیزر دارد. در طول مدت زمان این تیزر لیلا حاتمی فقط در سه نمای گذار دیده می‌شود آنهم بدون آنکه مخاطب دیالوگی از زبان او بشنود. نخستین نما از او مربوط به ثانیه شانزدهم تیزر است که حاتمی را با لباسی قرمز ، هفت‌تیر به دست می‌بینم. 25 ثانیه بعد این بازیگردر تک نمایی یک ثانیه‌ای با چادر و روبنده دیده می‌شود و در نهایت در اواخر تیزر و در دقیقه 2.18 تصویری از بالا از او مورد استفاده قرار گرفته است.

در هیچکدام از این نماها دیالوگی از زبان لیلا حاتمی شنیده نمی‌شود، این درحالی است که مابقی شخصیت‌ها با دیالوگ به مخاطب معرفی می‌شوند،حتی حمید فرخ‌نژاد که مخاطب او را فقط در یک نما از این تیزر می‌بیند.

استفاده محدود از پلان‌های لیلا حاتمی در تیزر معرفی سریال با توجه به محبوبیتی که در بین مخاطبان دارد کمی سوال برانگیز است. شاید در حالت خوشبینانه بتوان اینطور برداشت کرد که هدف از این کار لونرفتن شخصیت لیلا حاتمی در سریال باشد و شاید هم پای اختلافی در میان باشد.

«شبکه مخفی زنان» تازه ترین تولید پلتفرم نماوا ست که به کارگردانی افشین هاشمی آماده پخش شده است. این سریال جز کارهای پربازیگر شبکه خانگی است. مهدی هاشمی، لیلا حاتمی، حمید فرخ نژاد، شبنم مقدمی، باران کوثری، شقایق دهقان، سیامک انصاری، مونا فرجاد و…. در این سریال بازی دارند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید