نمایش خانگی
کنداکتور هفتگی شبکه نمایش خانگی با پایان سریال‌های در حال پخش چه وضعیتی پیدا می‌کند

شنبه تا جمعه ، از سرگیجه تا سقوط

کنداکتور هفتگی شبکه نمایش خانگی با شروع پخش سریال‌های «سرگیجه» ، «مترجم» و «سقوط» و از سوی دیگر پایان پخش سریال‌ «روزی روزگاری مریخ» دستخوش تغییراتی شده است، روند این تغییرات با اضافه شدن تعدادی سریال جدید تکمیل می‌شود.

به‌گزارش فیلم ‌نیوز، کنداکتور هفتگی سریال‌های شبکه نمایش خانگی از هفته گذشته با شروع پخش دو سریال جدید «سرگیجه» ، «سقوط» و «مترجم» دستخوش تغییر شد. روند این تغییرات با پایان پخش سریال «روزی روزگاری مریخ» و در ادامه سریال «بی‌گناه» و اضافه شدن چند سریال جدید تکمیل می‌شود.

در حال حاضر یکشنبه‌ها سریال «بی‌گناه» به شکل اختصاصی از پلتفرم «فیلیمو» در حال پخش است. این سریال با پخش قسمت بیست وسوم به پایان میر‌سد و این پلتفرم به احتمال سریال «رهایم نکن» به کارگردانی شهرام شاه حسینی را جایگزین آن خواهد کرد.

از دوشنبه هفته گذشته هم پخش سریال «سرگیجه» به کارگردانی «بهرنگ توفیقی» به شکل اختصاصی در نماوا شروع شد. این در حالی است که در این روز رئالیتی شو «پدر خوانده» هم از پلتفرم «فیلمنت» در حال پخش است.  فیلیمو هم قصد دارد دوشنبه‌ها پخش یک رئالیتی شو جدید به نام « ارتش سری» را آغاز کند. این رئالیتی شو هم بر پایه بازی مافیا طراحی و تولید شده است.

با اغاز پخش سریال «مترجم» کنداکتور چهارشنبه‌ها حسابی پر بار شد

پخش سریال کمدی «روزی روزگاری مریخ» سه شنبه هفته گذشته به پایان رسید و در حال حاضر سریالی در این روز پخش نمی‌شود. طبق شنیده‌ها قرار است در این روز  دیگر محصول مشترک نماوا و فیلیمو  با نام « مگه همه عمر چند تا بهاره» به کارگردانی سروش صحت جایگزین «روزی روزگاری مریخ» شود.

کنداکتور چهارشنبه‌ها هم از هفته گذشته با شروع پخش سریال «مترجم» به کارگردانی «بهرام توکلی» پربار تر شد.  علاوه بر این سریال که به شکل اختصاصی از «نماوا» پخش می‌شود ، پلتفرم فیلمنت ، سریال «پوست شیر» را در حال پخش دارد و پلتفرم «فیلیمو» هم سه هفته‌ای است پخش سریال امنیتی « سقوط» را شروع کرده است.

سریال «آکتور» به کارگردانی نیما جاویدی هم قرار است در صورت رفع مشکلاتش با ساترا کنداکتور پنج‌شنبه‌ها را پر کند. این سریال از محصولات مشترک نماوا و فیلیمو است که به تهیه‌کنندگی مجید مطلبی آماده پخش شده است. نوید محمد زاده، احمد مهرانفر، مهرواه شریفی‌نیا و … بازیگران این سریال هستند.

پخش سریال «جیران» نیز کماکان در روزهای جمعه ادامه دارد و به زودی با رفع مشکل سریال «شبکه مخفی زنان» ، این سریال هم به پخش خود در این روز ادامه خواهد داد.

کنداکتور شنبه‌ها کماکان خالی است و هنوز پلتفرم‌ها برنامه‌ای برای پخش سریالی جدید در این روز ندارند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید