نمایش خانگی
باحضور در برنامه خندوانه مشخص شد

لو رفتن گریم سام درخشانی در سریال‌های«سووشون» و«قمر در عقرب»

با حضور سام درخشانی در برنامه«خندوانه» بخشی از گریم او در دو سریال «سووشون»و«قمر در عقرب»لو رفت.

به گزارش فیلم نیوز ، سام درخشانی چهارشنبه بیست و یکم اردیبهشت مهمان برنامه «خندوانه» بود. چهره ظاهری متفاوت او در این برنامه از نکاتی بود که در همان ابتدا مورد سوال رامبد جوان قرار گرفت.

سام درخشانی به دلیل اینکه موهایش را از ته زده بود ؛ با کلاه در این برنامه حاضر شد . موهای از ته زده او و همچنین سیبلش مورد توجه رامبد جوان قرار گرفت که سام در توضیح این تیپ و ظاهرش گفت :«در حال حاضر مشغول بازی در دو سریال هستم که این سیبیل مربوط به گریم این سریال‌هاست. دریک سریال آرایش سبیل هایم همین است و در دیگری نوک آن‌ها را بالا می‌دهم.»

درخشانی درباره آرایش موهایش هم گفت : «برای هریک از این سریال‌ها گلاه گیس‌های متفاوتی برایم بافته‌اند و برای اینکه این کلاه گیس‌ها به خوبی روی سرم بنشینند مجبور شدم موهایم را از ته بزنم و برای همین کلاه گذاشته‌ام.»

سام درخشانی این روزها مشغول بازی در دو سریال «قمر در عقرب» به کارگردانی محسن چگینی و «سووشون» به کارگردانی نرگس آبیار است. هر دو سریال برای شبکه نمایش خانگی تولید می‌شوند اولی محصول پلتفرم «فیلیمو» است و دیگری با سرمایه شخصی تهیه می‌شود و هنوز پلتفرم آن مشخص نیست.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید