نمایش خانگی
این داستان ادامه دارد

پایان ساخت ایران ؛ یک آگهی بازرگانی 21 قسمتی

فصل سوم سریال ساخت ایران که در واقع یک آگهی بازرگانی 21 قسمتی بود ، به پایان رسید.

به گزارش فیلم‌نیوز، سرانجام بعد از 21 هفته پخش فصل سوم «ساخت ایران» به کارگردانی بهمن گودرزی به پایان رسید. این سریال در واقع یک آگهی بازرگانی 21 قسمتی بود که در اکثر سکانس‌هایش ردپای یک اسپانسر دیده می‌شد.

سریال ساخت ایران 3 جز معدود سریال‌های شبکه خانگی است که تولید آن با حمایت اسپانسرهای مختلف به سرانجام رسیده است. در اکثر سکانس های این سریال ردپای یکی از اسپانسرها به شکل تابلوهای تبلیغاتی و یا محصولاتی که کاراکترها از آن‌ها استفاده می‌کردند، دیده می‌شد.

چند قسمت از این سریال هم در کشور ترکیه جلوی دوربین رفته بود، که در تمامی این قسمت‌ها مراکز تفریحی ، تجاری و در مجموع جذابیت‌های توریستی در کانون توجه قرار داشت و داستان در جهت به تصویر کشیدن اهداف اسپانسر جلو می‌رفت.

فصل سوم ساخت ایران به گونه‌ای به پایان رسید که شرایط برای ادامه داستان در فصل چهارم همچنان مهیاست. در پایان این قسمت نوشته شد : «این داستان ادامه دارد….»

فصل اول سریال ساخت ایران توسط محمد حسین لطیفی کارگردانی شد و فصل دوم آن را بروز نیک نژاد ساخت و در نهایت فصل سوم به کارگردانی بهمن گودرزی به سرانجام رسید. امین حیایی در نقش «غلامحسین» تنها کاراکتر ثابت این مجموعه است که در هر سه فصل حضور داشت.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید