نمایش خانگی
اظهارنظر جالب بازیگر روزی روزگاری مریخ به بی‌علاقگی نسبت به آثار تخیلی

سام درخشانی: فیلم‌های تخیلی و فضایی را دوست ندارم؛ حتی جنگ ستارگان

سام درخشانی بازیگر نقش ناصر در سریال «روزی روزگاری» گفته پیش از بازی در این سریال هیچ‌وقت فیلم فضایی ندیده و اصلا از این آثار خوشش نمی‌آمده است.

به گزارش فیلم‌نیوز، سام درخشانی درگفت وگو با فیلیموشات به نکات جالبی درباره بازی‌اش در «روزی روزگاری مریخ» به کارگردانی پیمان قاسم‌خانی و محسن چگینی اشاره کرده و گفته: «از موقعی که وارد مریخ شده‌ام ناخودآگاه یک حس آقاجونی بهم دست داده. این مسئله روی مدل نشستن و راه رفتنم هم تاثیر گذاشته است.»

درخشانی درباره بی‌علاقه بودن به آثار تخیلی گفته: «من زیاد اهل کارهای فضایی و تخیلی نیستم. حتی یک پلان هم از جنگ ستارگان را هم ندیده‌ام. یعنی اصلا دوست ندارم و تماشا نمی‌کنم اما پیمان قاسم‌خانی خیلی دوست دارد.»

او توضیح داده: «الان که در موقعیت بازی در این سریال قرار گرفته‌ام به نظرم دنیایی که داریم در آن کار می‌کنیم خیلی جذاب است. حرف زیادی برای گفتن دارد. درواقع دارد با کنایه و ترفندهای جذاب کمدی، به زمانه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم تلنگر می‌زند.»

طبق تعریف‌های درخشانی، شخصیت ناصر بعد از اینکه دغدغه کلاه‌برداری را کنار می‌گذارد یاد می‌گیرد به دیگران محبت کند و اینجاست که در ادامه عشق‌وعاشقی او را هم خواهیم دید.

سریال «روزی روزگاری مریخ» به کارگردانی مشترک محسن چگینی و پیمان قاسمخانی مدتی است که به شکل مشترک از پلتفرم‌های «نماوا» و «فیلیمو» در حال پخش است. تاکنون 6 قسمت از این کمدی فانتزی پخش شده است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید