نمایش خانگی
آیا می‌توان به سریال «روزی روزگاری مریخ» امید داشت

برگ برنده‌ها یکی یکی رو می‌شوند

سریال روزی روزگاری مریخ نخستین تجربه سریال سازی پیمان قاسمخانی است که آن را به شکل مشترک با محسن چگینی به سرانجام رسانده است. یک سریال ماجراجویانه و سخت که محکی تازه برای قاسمخانی و تیم همراهش محسوب میشود. سریالی که نمی‌توان در ابتدای راه آن را به شکل کامل قضاوت کرد. اما با اتفاقات قسمت سوم و روندی که سریال در پیش گرفته می‌توان به آینده پروژه امیدوار بود.

به گزارش فیلم نیوز، انتظار از پیمان قاسمخانی بالا است و حجم واکنش های مثبت و منفی پس از انتشار «روزی روزگاری مریخ» را می توان ناشی از سابقه او پیش مخاطب دانست. بالاخره داریم از چهره ای به نام قاسمخانی صحبت می کنیم که ضعیف ترین نوشته ها و ساخته های او تبدیل به اتفاق مهمی شده اند.

قاسمخانی در تازه ترین فعالیت خود، به همراه محسن چگینی «روزی روزگاری مریخ» را (با فیلمنامه خودش) کارگردانی کرده و یک بار دیگر «آدم فضایی ها» را سوژه قرار داده است. تفاوت اصلی سریال جدید او با «مسافران» (که رامبد جوان کارگردانی کرد) این است که این بار زمینی ها به مریخ رفته اند! شروع سریال، انتظارها از قاسمخانی را برآورده نکرد اما حالا برگ برنده ها یکی یکی رو می شوند. روایت قصه در مریخ و شوخی با سوژه های آشنا، مهم ترین ابزارهای سریال هستند.

سام درخشانی با «روزی روزگاری مریخ» یک بار دیگر، نقش کمدی را تجربه کرده است و هر چه داستان پیش می رود او فرصتی بیشتر برای عرض اندام بدست می آورد. به همین نسبت ویشکا آسایش و دیگر بازیگران در فضای جدید، بیش از پیش جا افتاده اند و روایت گر یک قصه سرگرم کننده با مقادیری موقعیت ها و دیالوگ های کمدی هستند.. بر اساس قسمت سوم، می توان به موفقیت بیش از پیش سریال امید داشت.

فیلم‌نیوز

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید