نمایش خانگی
محصول جدید پیمان قاسمخانی و محسن چگینی رونمایی شد +ویدیو

رقص بندری سام وسط مریخ در «روزی روزگاری مریخ»

تیزر سریال «روزی روزگاری مریخ» را در انتهای خبر ببینید

با پخش قسمت اول سریال «روزی روزگاری مریخ» از محصول جدید پیمان قاسمخانی رونمایی شد، یک کمدی فانتزی که در آن سام درخشانی در نقش ناصر خلاف وسط مریخ بندری می‌رقصد.

به گزارش فیلم‌نیوز، سرانجام از سریال جدید پیمان قاسمخانی رونمایی شد. این سریال که پیشتر با نام «فضایی‌ها» و «قمر در عقرب» معرفی می‌شد ، روز سه شنبه بیست و یکم تیرماه با عنوان «روزی روزگاری مریخ» به شکل رسمی عرضه و وارد شبکه نمایش خانگی شد.

پیمان قاسمخانی به اتفاق محسن چگینی این سریال را به شکل مشترک کارگردانی کرده است. تولید سریال «روزی روزگاری مریخ» از دوازدهم بهمن سال 1400 در تهران شروع شد. گروه تولید ابتدا سکانس‌های خارجی را تصویربرداری کردند و بعد ازآن با استقرار در سوله‌ای در نمایشگاه بین المللی تهران سکانس‌های داخلی را ضبط کردند.

این سریال در سکوت کامل خبری جلوی دوربین رفت و تا روز پخش هیچ عکس، تیزر و خبری به شکل رسمی ازآن منتشر نشد. «روزی روزگاری مریخ» یک کمدی فانتزی است که در خلاصه داستان آن آمده :«در زمین ، ناصر خلافکار خرده پای بدشانس و شرط بندی همیشه بازنده است. او می‌خواهد دست به آخرین قمار زندگی‌اش بزند. تا قبل از آن ، او باید خودش را از دست دشمنانی که به خونش تشنه‌اند پنهان کند. اما در مریخ «لونا» بانوی زمینی- مریخی و مشاور املاک و امور اقامت مریخ، در گیر و دار مشکلات کار و زندگی خانوادگی در انتظار بسته مرموزی است که قرار است از زمین به دستش برسدو…»

در تیزری که از این سریال منتشر شده شخصیت‌های اصلی به شکلی گذرا معرفی شده‌اند اما آنچکه بیش از هر چیزی در این تیزر به ذهن مخاطب می‌ماند رقص بندری ناصر خلاف با بازی سام درخشانی در مریخ است.

«روزی روزگاری مریخ» یکی از سریال‌های پر بازیگر است که ترکیب بسیار متفاوتی دارد. ویشکا آسایش، سام درخشانی، امیر کاظمی، امیر مهدی ژوله، بهادر مالکی و امیر نوروزی بازیگرانی هستند که نامشان در پوستر قسمت اول آمده است. اما در کنار آنها عبداله روا مجری تلویزیون و بهروز رهبری فرد کاپیتان اسبق پرسپولیس هم بازی دارند.

قرار است قسمت دوم این سریال بلافاصله یک روز بعد از قسمت اول یعنی چهارشنبه 22 تیرماه پخش شود، اما در ادامه روند پخش آن به شکل هفتگی در روزهای سه‌شنبه ادامه پیدا می‌کند.

«روزی روزگاری مریخ»، بعد از سریال‌های «جادوگر» و«یاغی»، سومین پروژه شبکه نمایش خانگی است که به یکباره و بدون اطلاع رسانی قبلی عرضه می‌شود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید