نمایش خانگی
شوخی پیمان قاسم‌خانی با کلاس‌های انرژی درمانی و اساتید موفقیت +ویدیو

آقاجون استاد مرینوس را کباب کرد

ویدیوی این بخش از سریال «روزی روزگاری مریخ» را در انتهای خبر ببینید

در قسمت جدید «روزی روزگاری مریخ» پیمان قاسم‌خانی شوخی بامزه‌ای با کلاس‌های انرژی‌درمانی و اساتید موفقیت کرد.

به گزارش فیلم‌نیوز، در قسمت نهم «روزی روزگاری مریخ»، ناصر مدام دنبال یک گوسفند می‌گشت تا کباب کند و به مریخی‌ها بفهماند کباب زمینی چه مزه‌ای می‌دهد.

خلاصه تمام مریخ را زیرورو کرد و با قاچاقچی که از زمین جنس وارد می‌کرد هم وارد مذاکره شد اما به جایی نرسید. تا اینکه در خود مریخ بالاخره یک گوسفند پیدا کرد و با گوشت او کباب کوبیده زد و همه را مهمان کرد.

ماجرا از جایی جالب شد که اسی بعد از خوردن و تعریف کردن از مزه کباب، کله‌ گوسفندی را توی یخچال دید و او را استاد مرینوس نامید و به آن ادای احترام کرد. همان زمان خاطره کلاس‌های انرژی‌درمانی‌اش با استاد مرینوس را به صورت فلاش‌بک می‌دیدیم.

شاگردانی از سیاره‌های مختلف در این کلاس‌ها شرکت کرده بودند و استاد مرینوس با لحنی مشابه اساتید موفقیت به آنها می‌گفت: «شما نمی‌توانید ستاره منظومه خودتان باشید مگر اینکه باور داشته باشید آتش را می‌توان به نگاه پیوند زد. آن زمان است که کائنات انرژی کیهانی خود را به سمت شما سرازیر خواهد کرد و … پس مجرای خود را باز کنید و دخول انرژی هستی را لمس کنید و فریاد بزنید من ستاره منظومه خودم هستم.»

اسکندر کاملا تحت تاثیر صحبت‌های استاد مرینوس قرار گرفته بود و نمی‌توانست از عذاب وجدان خورد کباب استاد فارغ شود. خلاصه اینکه نهایتا آقاجون یک گوسفند واقعی از قاچاقچی زمین خرید و جایگزین استاد مرینوس کلاس‌های انرژی‌درمانی کرد.

سریال «روزی روزگاری مریخ» به کارگردانی مشترک پیمان قاسمخانی و محسن چگینی سه‌شنبه ها به شکل مشترک از نماوا و فیلیو پخش می شود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید