نمایش خانگی
از چهارشنبه هفته جاری ، دو سریال جدید وارد چرخه نمایش خانگی می‌شود

همه روزهای هفته به جز شنبه‌ها ، پلتفرم‌ها سریال دارند

با اضافه شدن دو سریال «پوست شیر» و«آنتن» به چرخه نمایش خانگی، به جز شنبه‌ها ، در تمامی روزهای هفته پلتفرم‌ها سریالی را برای پخش دارند.

به گزارش فیلم‌نیوز، به استثنای شنبه‌ها، در طول ایام هفته پلتفرم‌ها سریالی را برای پخش دارند. روزهای یکشنبه سریال «بی‌گناه» به کارگردانی مهران احمدی به شکل اختصاصی از پلتفرم «فیلیمو» پخش می‌شود. در حال حاضر سه قسمت از این سریال عرضه شده است. در این روز پلتفرم «نماوا» هم سریال «نوبت لیلی» را در دست پخش دارد. سریالی که هم اکنون به قسمت بیست و دوم خود رسیده است.

روزهای دوشنبه پلتفرم «فیلمنت» سریال «آفتاب پرست» ساخته بروز نیک نژاد را در دست پخش دارد. سریالی با بازی پژمان جمشیدی که تاکنون هشت قسمت آن پخش شده است.

سریال کمدی «آفتاب‌پرست» تنها سریالی است که دوشنبه‌ها از شبکه نمایش خانگی پخش می‌شود

روزهای سه شنبه در اختیار سریال کمدی «روزی روزگاری مریخ» است. این سریال که به شکل مشترک توسط پیمان قاسمخانی و محسن چگینی کارگردانی شده به شکل همزمان از دو پلتفرم «فیلیمو» و«نماوا» عرضه می‌شود.

از روز چهارشنبه سی ام شهریور ماه 1401، دو سریال جدید پخش خود را شروع می‌کنند. یکی از این سریال‌ها «پوست شیر» به کارگردانی جمشید محمودی است که با بازی شهاب حسینی، هادی حجازی فر، پاتنه‌ آبهرام، مهرداد صدیقیان از پلتفرم«فیلمنت» پخش می‌شود. همزمان پلتفرم «نماوا» هم قرار است در این روز سریال «آنتن» را عرضه کند. این سریال کمدی را ابراهیم عامریان تهیه وکارگردانی کرده و پژمان جمشیدی بازیگر نقش اصلی آن است.

روزهای پنجشنبه سریال «یاغی» به کارگردانی محمد کارت در حال پخش است که قسمت آخر آن پنجشنبه سی ویکم شهریور پخش می‌شود. هنوز «فیلیمو» سریالی را به عنوان جایگزین یاغی معرفی نکرده است. در این روز برنامه «مهمونی» هم از «نماوا» در حال پخش است. این برنامه هم به روزهای آخر پخش خود نزدیک می‌شود.

روزهای جمعه یکی از شلوغ‌ترین روزهای شبکه خانگی است. هر سه پلتفرم برای تعطیلی پایان هفته یک سریال در دست پخش دارند. نماوا شش هفته‌ای است که پخش سریال «شبکه مخفی زنان» ساخته افشین هاشمی را شروع کرده است. سریال پلیسی-جنایی «خونسرد» هم چند هفته‌ای است از پلتفرم «فیلمنت» عرضه می‌شود. با رفع توقیف سریال «جیران»، فیلیمو هم با این ساخته حسن فتحی ، جمعه‌ها سریالی را برای عرضه دارد.

رئالیتی شو «پدرخوانده» محصول فیلمنت از جمله کارهای آماده پخش است که به زودی با اعلام پلتفرم پخش خود را شروع می‌کند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید