نمایش خانگی
به مناسبت برگزاری جام جهانی 2022 قطر منتشر شد

مصاف متفاوت «پیش بازی» با تیم‌های حاضر در جام‌جهانی

در روز مسابقه ایران و انگلیس در جام‌جهانی، زمانی که بحث و اظهارنظر درباره احتمال برد و باخت و اهمیت آن نزد ایرانی‌ها داغ بود، برنامه «پیش‌بازی» قسمتی را با نام «کار کار انگلیسی‌هاست» بارگذاری کرد و در آن، فارغ از بحث‌های روز، اطلاعات جالبی درباره انگلستان در اختیار مخاطبانش گذاشت.

به گزارش فیلم‌نیوز، در برنامه «پیش‌بازی» اعلام شده که قصد تولید کنندگان، سیاسی کردن فوتبال نیست و در حاشیه اتفاق‌های مختلف، قصد دارند کشورهای حاضر در جام‌جهانی را به لحاظ فرهنگی بررسی کنند.

قسمت دوم «پیش‌بازی» با نام «کار کار انگلیسی‌هاست» با دیالوگ مشهور دایی‌جان ناپلئون شروع شد و بعد از صحبت‌هایی درباره این کتاب و سریال و استفاده از این عنوان به عنوان اصطلاح، کارشناس‌های مختلف درباره نام‌گذاری انگلیس، ادبیات و غذا و نمادها و تاریخ و … آن گفت‌وگو کردند.

«پیش‌بازی» در قسمت اول سراغ قطر رفته بود و علاوه بر بررسی ابعاد مختلف فرهنگی و تاریخ و جغرافیای آن روی این مسئله دست گذاشته بود که چه پول‌هایی خرج شده تا قرعه به نام قطر بیفتد و بتواند میزبان جام‌جهانی شود.

در قسمت سوم این برنامه هم که اول آذر بارگذاری شده، اطلاعاتی درباره «تونس» به عنوان هم‌بازی دانمارک در بازی امروز حضور داشت در اختیار مخاطبان گذاشته شده.

این برنامه قرار است تا پایان جام جهانی با بررسی 32 کشور حاضر در این رقابت، هر روز با اجرای امین قاضی در پلتفرم «تماشاخانه» منتشر شود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید