نمایش خانگی
اظهارنظر روح‌الله حجازی درباره فصل دوم سریال متفاوتش در شبکه خانگی

حجازی: هنوز تصمیمی برای ادامه «نوبت ‌لیلی» نداریم

کارگردان سریال «نوبت لیلی» با اینکه معتقد است بخشی از گره‌گشایی‌های سریال «نوبت لیلی» مربوط به فصل دوم است اما گفته هنوز مشخص نیست فصل دومی در کار باشد یا خیر.

به گزارش فیلم‌نیوز، سریال «نوبت لیلی» اوایل مهر به پایان رسید اما داستان آن تمام نشد و از همان زمان مشخص بود مخاطبانش باید منتظر فصل دوم آن باشند.

روح‌الله حجازی در گفت‌وگو با ایلنا در این باره توضیح داده: «سریال در نقطه‌ای تمام شد که بسیاری از مخاطبان از ما درباره ساخت فصل دوم آن سوال می‌پرسند. بخشی از گره‌گشایی‌ها مربوط به فصل دوم است.»

او با تاکید بر اینکه فعلا مشخص نیست فصل دوم این سریال تولید می‌شود یا خیر، گفته: «امیدوارم شرایطی فراهم شود که فصل دوم هم ساخته شود و همانطور که می‌دانید این اتفاق با همکاری و همراهی مخاطب رخ می‌دهد. در همه جای دنیا وقتی مخاطب از سریال استقبال کند تولید آن ادامه دارد. بارها شاهد بودیم سریالی بیگ پروداکشن با کیفیت بالا ساخته شده اما مورد پسند مخاطب عام نبوده و تولید آن هم متوقف شده است.»

حجازی مسئله را به نگاه مخاطب ربط داده و نتیجه گرفته: «هر چقدر نگاه مخاطب تازه‌تر شود، تغییر کند و با ریسک سازنده‌ها و پلتفرم همراهی کند امکان ساخت آثار متفاوت هم به راحتی میسر می‌شود.»

حالا معلوم نیست عوامل سریال منتظر تغییر نگاه مخاطبان هستند یا به طور کلی از ساخت ادامه آن منصرف شده‌اند.

«نوبت لیلی» براساس فیلمنامه مهدی شیرزاد، سروش چیت‌ساز و روح‌الله حجازی ساخته شد و مریلا زارعی، پردیس احمدیه، حمید فرخ‌نژاد، لادن مستوفی و … در آن بازی داشتند.

فیلم‌نیوز

4 دیدگاه

  • سریال خوبی بود . امیدوارم فصل دوم رو حتما بسازن تا ادامه قصه مشخص بشه

  • خیلیییی خوب بود این سریال… واقعا حرفی داشت برای گفتن و از هر لحاظ ویژگی مثبت… حیفه رها بشه واقعا… ما امیدمون به همین سریالهای خوب و درجه یکه

  • این سریال به شدت بی سروته بود!!! به هیچکدام از سوالات ذهنی مخاطب پاسخ داده نشد!!! آخه این چه چرت و پرتی بود این همه وقت مردم را گرفتید بعدش هم به هیچ نتیجه ای نرسید!!!

  • ما در ایران یک جماعتی داریم که تعدادشان‌هم به یازی حق تعالی رو به افزایش هست که همیشه دوست دارن بگن ما متفاوتیم و همه جی دون هستیم‌و میفهمیم و اصلا کار و زندگی ما غرق شدن در همین تفاوت های بی سر و ته و بی معتی است…حکابت سریال که واقعا از شدت پیچیدگی به قهقرا رفته بود یک بحث است انهایی که بیخودی جوری از ام تعریف میکنند که گویی آن را فهمیده اند و در پی تحلیل آن میز هستند… هموطن..بیا پایین ترو ابالفضل..باشه تو بهترین فیلمی که دیدی همین نوبت لیلی بوده… هه….

دیدگاهتان را بنویسید