نمایش خانگی
در اخبار رسمی سریال هیچ رد و نشانی از حضور کارگردانان دیگری به جز ابراهیم ابراهیمیان وجود نداشت و در تیتراژ ابتدایی و انتهایی هم هیچ اشاره‌ای به آنها نشده بود

رونمایی رسمی از کارگردانان «میدان سرخ» / بهرام بهرامیان ، کمال تبریزی و نیما اقلیما بخش‌هایی از این سریال را همراه با ابراهیم ابراهیمیان ساخته‌اند

سرانجام و باگذشت ماه‌ها از پایان پخش فصل اول سریال «میدان سرخ» از حضور کمال تبریزی، بهرام بهرامیان و نیما اقلیما به عنوان کارگردان این سریال رونمایی و به شکل رسمی اعلام شد که آنها در کنار ابراهیم ابراهیمیان بخش‌هایی از این سریال را کارگردانی کرده‌اند.

به گزارش فیلم‌نیوز، در زمان تولید سریال«میدان سرخ» خبرهایی به شکل غیررسمی در رسانه‌ها منتشر می‌شد مبنی براینکه قسمت‌هایی از این سریال توسط کارگردانانی چون بهرام بهرامیان، کمال تبریزی و نیما اقلیما کارگردانی شده است و آن‌ها در بازه‌های زمانی مختلف این پروژه را جلوی دوربین برده‌اند.

خبری که البته هیچگاه از سوی تهیه‌کننده، سرمایه‌گذار و پلتفرم پخش کننده تایید نشد، حتی در زمان پخش فصل اول سریال هم هیچ رد ونشانی از نام این افراد در تیتراژ ابتدایی و انتهایی دیده نمی‌شد و در تیتراژ پایانی هم نام سیامک مردانه و آرمین قاسم زاده به عنوان کارگردان‌های یونیت دوم و یونیت ترکیه درج می‌شد.

بعد از گذشت‌ماه‌ها از پایان پخش فصل اول «منیدان سرخ» ، فیلیمو شات رسانه رسمی «فیلیمو» گزارشی درباره این سریال منتشر کرده و در بخشی از این گزارش از حضور سه کارگردان دیگر درکنار ابراهیم ابراهیمیان خبر داده و به شکل رسمی اعلام کرده که این سریال توسط چهار کارگردان به ثمر رسیده است. در متن این گزارش آمده :«سریال میدان سرخ یک اکشن جنایی خوب، پرماجرا و پر کاراکتر است که هم معمایی است و جایی برای کشف می‌گذارد و هم درباره رقابت و جنگ بین گروه‌های تبهکاری است که تماشاگر را با خودش همراه می‌کند. از طرفی نام چهار کارگردان خوب در شناسنامه‌ کار وجود دارد که نام هرکدامشان در هر اثری کنجکاوی برانگیز است؛ ابراهیم ابراهیمیان که هرچند این کار اولین سریال او محسوب می‌شود اما کارگردانی فیلم‌‌های خوبی مثل آااادت نمی‌کنیم و پیلوت را در کارنامه دارد. نیما اقلیما را هم با فیلم خوب امیر می‎شناسیم، مشق عشق و سقوط یک فرشته از بهرام بهرامیان را هم از یاد نمی‎بریم و در آخر کمال تبریزی که برای همه سینمادوستان و سریال‌بازها شناخته شده است. چه کسی است که سریال درخشان دوران سرکشی یا شهریار را فراموش کند.»

در حالیکه مدت‌ها از پایان پخش فصل اول سریال«میدان سرخ» می‌گذرد هنوز خبری از پخش فصل دوم نیست. فصل دوم این سریال در 15 قسمت آماده نمایش است.

در این سریال حمید فرخ نژاد، مهتاب کرامتی، علی مصفا، امیر حسین آرمان، ستاره اسکندری، بهرام افشاری و… بازی دارند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید