نمایش خانگی
یک اتفاق ویژه در قسمت جدید مهمونی + ویدیو

پشه غفوریان را زد

ویدیوی این بخش از «مهمونی» را در انتهای خبر ببینید

مهران غفوریان به عنوان یک کمدین محبوب با چهره همیشه خندان، در برنامه مهمونی بیشترین آسیب را دید؛ پشه نیشش زد و بچه تا توانست به او زور گفت.

به گزارش فیلم‌نیوز، مهران غفوریان مهمان این هفته «مهمونی» بود. شخصیت عروسکی پشه که معمولا برای نیش زدن از همه مهمان‌ها اجازه می‌گرفت و هیچ‌وقت هم موفق نشده بود کسی را نیش بزند این‌بار بدون اینکه از غفوریان اجازه بگیرد در تاریکی بازویش را نیش زد.

جالب اینجا بود که اینبار خلق‌وخوی غفوریان هم تغییر کرد و لحن حرف زدنش مشابه پشه شد. مدام می‌گفت: «ایرج، بده بزنیم، چقدر سفتی؟»

از یک جایی به بعد غفوریان مثل پشه حرف می‌زد و پشه مثل غفوریان می‌خندید. علت ماجرا هم این بود که پشه بعد از مکیدن خون غفوریان تازه به این فکر کرده که توی تاریکی دارد چی را می‌زند؟ و همان موقع خون را برگردانده و دوباره آن را بالا کشیده. برای همین هم خون غفوریان با خون پشه قاطی شده و خلق‌وخویش بهم ریخته است.

علاوه بر غفوریان، خلق‌وخوی پشه هم تغییر کرد. می‌گفت حس می‌کند 46 کیلو وزن از دست داده. مدام می‌گفت «داداش» و «دلم برای هانا تنگ شده» و مثل غفوریان می‌خندید.

بچه‌ هم در این قسمت حسابی از پس غفوریان برآمد. تا توانست به او زور گفت و از او پول گرفت و تهدیدش کرد که اگر پول و پولکی و کباب و جگر بهش ندهد به طهماسب می‌گوید کتکش زده است.

خلاصه غفوریان به خاطر خلق‌وخوی مهربان و شوخ‌طبعی همیشگی‌اش اجازه داد هر بلایی می‌خواهند سرش بیاورند و از این جهت با قسمت متفاوتی روبه‌رو بودیم.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید