نمایش خانگی
در ادامه رفتار جالب بچه با سلبریتی‌ها در مهمونی +ویدیو

تک‌ گل ملی پژمان، سوژه بچه شد

ویدیوی این بخش از «مهمونی» را در انتهای خبر ببینید

بعد از اینکه پیمان قاسم‌خانی در «خوب، بد، جلف» با تک گل ملی پژمان جمشیدی شوخی کرد و مهران مدیری هم در «دورهمی» به او کنایه زد و گفت تنها بازیکن جهان است که فقط یک گل ملی دارد، در قسمت دهم «مهمونی»، بچه‌ هم تک گل ملی او را مسخره کرد.

کل‌کل بچه با پژمان جمشیدی، یکی از جذابترین بخش‌های قسمت دهم «مهمونی» بود. قبل از اینکه ایرج طهماسب بیاید، بچه پژمان را مجبور کرده بود روپایی بزند. بعد هم از او پرسید که چند تا گل ملی زده؟ و بلافاصله گفت که به تعداد گل‌های ملی‌اش برای او یک گل آورده. پژمان درست مثل نقشی که در سریال «پژمان» داشت از اینکه بچه او را شناخته خوشحال شد اما این خوشحالی زیاد ادامه نداشت چون هنوز چند ثانیه نگذشته از او 450 هزارتومان برای گل پول خواست.

نکته قابل توجه اینجا بود که بچه معمولا مهمان‌های طهماسب را نمی‌شناسند و حتی اگر بفهمد آدم‌های مهمی هستند هم برایش اهمیتی ندارد. با این حال از آنجایی که جمشیدی فوتبالیست بود او را می‌شناخت و حتی به خاطر آمدن او لباس ورزشی هم پوشیده بود. اما حتی این شناخت هم باعث نمی‌شد به زور پولی از او طلب نکند.

او این‌بار دور از چشم طهماسب تا توانست به پژمان بدوبیراه گفت و بعد هم با تهدید او را مجبور کرد 500 هزارتومان به کارتش بریزد. رفتار بچه نسبت به سلبریتی‌ها از جمله اتفاق‌های جذاب «مهمونی» ایرج طهماسب است.

 

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید