نمایش خانگی
شوخی های ویدیویی با کاراکترهای محبوب «مهمونی» همچنان ادامه دارد + ویدیو

پشه آنجلینا جولی را نیش زد، جیگر شد

ویدیوی این بخش از «مهمونی» را در انتهای خبر ببینید

شخصیت عروسکی پشه با صدای کاظم سیاحی از همان قسمت اول «مهمونی»، محبوبیت ویژه‌ای پیدا کرده و این محبوبیت باعث شده عبارت‌هایی مثل «بده بزنیم بریم» و «عجب پس گردنی» و … ، در گفت‌وگوهای روزانه مخاطبان رواج پیدا کند. علاوه بر این‌ها ویدئوهای جالبی هم از میکس صحبت‌های پشه با سایر فیلم‌ها ساخته شده. یکی از جالب ترین ویدئوها، پشه را در مواجهه با کاراکترهای فیلم « مالیفیسنت» با بازی آنجلینا جولی و ال فانینگ، بازیگران به تصویر کشیده است.

ماجرا از این قرار است که بخش‌هایی از فیلم «مالیفیسنت» در قسمتی از مهمونی که ایرج طهماسب میزبان سیروان و زامیار خسروی بود ادغام شده و این‌طور به نظر می‌رسد که پشه به جای آن دو نفر روبه‌روی آنجلینا جولی و ال فانینگ قرار گرفته است. پشه می‌گوید: «به‌به‌به‌به. مهمان داری؟ دو تا هم داری؟ بده بزنیم بریم.» بعد هم از پس کله‌ی آنجلینا جولی در این فیلم تعریف می‌کند و می‌گوید باور کن از همان لحظه اول که دیدمت عاشق پس کله‌ات شدم. بلافاصله بعد از این دیالوگ، صحنه‌ای از فیلم «مالیفیسنت» را می‌بینیم که در آن کاراکتر مالیفیسنت با عصبانیت از طرف مقابلش می‌خواهد حیوان خانگی‌اش را جمع کند. پشه هم روی دنده لج می‌افتد و آنطور که از شواهد برمی‌‌آید انگار بالاخره نیش می‌زند.

نکته جذاب این ویدئو درست در همین نقطه است. سازنده ویدئو از ارتباط میان صدای پشه با جیگر به خوبی استفاده کرده و نشان داده بعد از نیش پشه، جولی با قدرت جادویی‌اش او را تبدیل به شخصیت جیگر می‌کند و پشه را به جای جیگر به مجموعه کلاه‌قرمزی می‌فرستد؛ جایی که دیگر مجالی برای خودنمایی ندارد.

 

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید