نمایش خانگی
یک اتفاق جالب در برنامه « مهمونی» +ویدیو

پشه بچه را زد، طهماسب شاکی شد

ویدیوی این بخش از «مهمونی» را در انتهای خبر ببینید

پشه و بچه بالاخره در قسمت بیست‌وششم مجموعه «مهمونی» در یک قاب قرار گرفتند. در این قسمت پشه بچه را نیش زد که این اتفاق واکنش ایرج طهماسب را به همراه داشت.

به گزارش فیلم‌نیوز، پشه و بچه به عنوان جذابترین شخصیت‌های عروسکی مجموعه «مهمونی» به حساب می‌آیند اما پیش از این هیچ‌وقت در یک کادر قرار نگرفته بودند و باهم بازی نداشتند.

در اولین تجربه همکاری مشترک، پشه بچه را نیش زد و نقش‌هایشان عوض شد. پشه با یک گل سرخ آمد پیش طهماسب و شروع کرد به تکرار کردن تکه‌کلا‌م‌های بچه. او مدام فحش می‌داد و جلوی دهانش را می‌گرفت. بعد ابراز پشیمانی می‌کرد و می‌گفت اصلا اهل فحش دادن نیست و در تربیت خانوادگی‌اش چنین چیزی نبوده است. درست مثل بچه ساندویچ ماکارونی می‌خواست و حال و حوصله نداشت کسی به او زور بگوید.

جذابترین بخش ماجرا این بود که بچه هویت اصلی‌اش را از دست داده بود و دیگر نه ساندویچ ماکارونی دوست داشت و توانایی فحش دادن داشت. به جای فحش‌های همیشگی، از کلمات ادبی استفاده می‌کرد و جملاتی ادبیانه می‌گفت. بعد خودش تعجب می‌کرد از اینکه دیگر نمی‌تواند فحش دهد و می‌گفت اگر نتواند فحش دهد بدبخت می‌شود. وقتی فهمید پشه او را نیش زده، جای فحش دادن به او گفت: «کار ناپسندی کردی از این به بعد به کارهای زشتت فکر کن.» یا «چقدر حرف‌های بدی داری ارائه می‌دی.»

واکنش ایرج طهماسب هم نسبت به این مسئله جذاب بود. اول ماجرا از اینکه پشه یکی از اعضای خانواده را نیش زده به شدت عصبانی شد و به او گفت دیگر پشه آنها نیست. بعد هم که مدام یک بالش دستش گرفته بود و هربار پشه فحش می‌داد آن را پرت می‌کرد طرفش.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید