نمایش خانگی
آخرین‌خبرها ازپروژه تاریخی عزیرالله حمیدنژاد به روایت مصطفی‌کیایی

«ماه‌رخسار»با هدیه‌تهرانی در قالب فیلم/مجموعه تولید می‌شود

«ماه رخسار» عنوان تازه ترین پروژه عزیرالله حمیدنژاد است که در قالب فیلم / مجموعه به تهیه کنندگی مصطفی کیایی تولید می‌شود.

عزیزالله حمید نژاد مدتی است که به تهیه‌کنندگی مصطفی کیایی پروژه‌ای تاریخی با عنوان «ماه رخسار» را در مرحله پیش تولید دارد. چندی پیش سازمان سینمایی اعلام کرد که مجوز ساخت این پروژه را صادر کرده است. این اتفاق در حالی افتاد که گفته می‌شد این پروژه قرار است به در قالب سریال برای پخش از یکی از پلتفرم ها تولید شود.

مصطفی کیایی تهیه‌کننده این پروژه در گفت وگو با ایسنا درباره این موضوع توضیحاتی ارائه داده و گفته :« ماه رخسار فعلا فقط پروانه ساخت سینمایی دارد ولی برای تولید سریال آن در شبکه نمایش خانگی پیگیری‌هایی در ساترا برای دریافت مجوز انجام خواهد شد.»
چندی پیش یکی از رسانه‌ها اعلام کرد که داستان این پروژه تاریخی در عهد ناصری اتفاق می افتد، کیایی با رد این خبر اعلام کرده که داستان «ماه رخسار» در بستر تاریخ اتفاق می افتد اما برهه زمانی آن دهه 30 است نه عهد ناصری.

تاکنون حضور هدیه تهرانی و مانی حقیقی در این پروژه قطعی شده است و مذاکرات با پیمان معادی نیز کماکان ادامه دارد. طبق گفته کیایی فیلمنامه این اثر با اقتباس از یک رمان عاشقانه به نگارش درآمده است.

عزیزالله حمید نژاد در سال 1397 سریال تاریخی «بانوی عمارت» را برای شبکه سه کارگردانی کرد که این سریال با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید