نمایش خانگی
آرشیو فیلم‌های داریوش مهرجویی در پلتفرم تکمیل می‌شود

نسخه اصلاح شده «گاو» و «لیلا» در فیلمنت

در پی گزارش فیلمنیوز مبنی بر ناقص بودن آرشیو فیلم‌های کارگردانان مطرح در پلتفرم‌ها، «فیلمنت» اقدام به تکمیل آرشیو فیلم‌های داریوش مهرجویی کرده و به تازگی سه فیلم از این کارگردان به نام‌های «لیلا»، «نارنجی‌پوش» و«گاو» را روی پلتفرم خود بارگذاری کرده است.

به گزارش فیلم نیوز، «فیلمنت» به تازگی و برای تکمیل آرشیو آثار داریوش مهرجویی سه اثر از این کارگردان را روی پلتفرم خود بارگذاری کرده است.

«لیلا» یکی از این فیلم‌هست که حالا فیلمنت به شکل اختصاصی آن را منتشر کرده است. این فیلم یکی از آثار شاخص کارنامه مهرجویی است که سال 1375 آن را جلوی دوربین برد. «لیلا» نخستین فیلمی است که لیلا حاتمی در فیلمی غیر از آثار پدرش در آن به ایفای نقش می‌پردازد. علی مصفا، محمد رضا شریفی نیا، شقایق فراهانی و زنده یاد جمیله شیخی دیگر بازیگران این فیلم هستند.

«گاو» دیگر فیلم مطرح کارنامه مهرجویی است که به تازگی توسط فیلمنت وارد شبکه نمایش خانگی شده است. این فیلم همراه با فیلم «قیصر» از پیشگامان موج نو سینمای ایران هستند. گاو محصول سال 1348 است که دومین فیلم مهرجویی محسوب می‌شود. زنده یاد عزت اله انتظامی، علی نصیریان، جمشید مشایخی، پرویز فنی زاده و…. در این اثر بازی دارند.

فیلمنت در کنار این دو فیلم «نارنجی پوش» یکی از آثار متاخر مهرجویی را هم عرضه کرده است. این فیلم پیش از این توسط «فیلیمو» هم عرضه شده بود.

در حال حاضر و با اضافه شدن این سه فیلم ، شش ساخته داریوش مهرجویی در پلتفرم «فیلمنت» در دسترس مخاطبان قرار گرفته است. «یانو»، «اجاره نشین‌ها» و«شیرک» دیگر فیلم‌های موجود از مهرجویی در این پلتفرم هستند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید