نمایش خانگی
بررسی حال‌وهوای سریال عروسکی مرضیه برومند بر اساس انتشار نخستین تیزر +ویدیو

زندگی کاملا مدرن حیوانات در شهرک کلیله‌ودمنه

تیزر «شهرک کلیله‌و‌دمنه» را در انتهای خبر ببینید

با رونمایی از اولین تیزر «شهرک کلیله‌و‌دمنه» به کارگردانی مرضیه برومند، فضای مجموعه تا حدی برایمان روشن شده است.

به گزارش فیلم‌نیوز،پنج روز مانده به شروع پخش اولین قسمت از جدیدترین ساخته مرضیه برومند در پلتفرم فیلم‌نت، از تیزر این مجموعه رونمایی شد.

تیزر شمایی کلی از فضای این شهرک در اختیارمان می‌گذارد و در یک دقیقه، شخصیت‌ها و حال‌وهوای این مجموعه را معرفی می‌کند.

ماجراها در شهرکی کاملا مدرن پیش می‌رود که شباهت زیادی با فضای فیلم‌های ماپت‌ها دارد. ما با لوکیشن‌هایی مثل کافه، پارک، فست‌فود، مهمانی، هتل و … روبه‌رو می‌شویم و در هر بخش، عروسک‌هایی جدید با لباس‌هایی متفاوت می‌بینیم.

طبق شعری که گوینده می‌خواند، امکانات این شهرک فوق‌العاده است و فرصت شغلی و بیزینس و سرمایه‌گذاری در آن بالاست. همه چیز دیجیتال و هوشمند است و آنطور که پیداست موقعیت خوبی برای یک زندگی رویایی در آن مهیا شده. ابتدای تیزر، دو آهوی جوان می‌بینیم که با یک وانت سبز درحال اثاث‌کشی هستند و طبق چیزی که در خلاصه داستان آمده آنها ختن و خمار هستند و به امید زندگی بهتر سرزمین مادریشان، دشت ناز را می‌فروشند و در شهرک کلیله و دمنه یک آپارتمان کوچک می‌خرند.

مجموعه عروسکی «شهرک کلیله‌و‌دمنه» به کارگردانی مرضیه برومند، تهیه‌کنندگی سید‌مصطفی احمدی و نویسندگی کورش نریمانی (بر اساس طرحی از مرضیه برومند) از جمعه ٣٠ اردیبهشت ساعت ١٢ ظهر به صورت اختصاصی از فیلم‌نت منتشر می‌شود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید