نمایش خانگی
فصل اول مجموعه عروسکی مرضیه برومند با قسمت یازدهم به سرانجام رسید

قصه «شهرک کلیله و دمنه» به سر نرسید

فصل اول سریال عروسکی «شهرک کلیله و دمنه» ساخته مرضیه برومند با پخش قسمت یازدهم در حالی به پایان رسید، که داستان آن و سرنوشت شخصیت‌هایش ناتمام ماند و همه چیز به فصل دوم موکول شد.

به گزارش فیلم‌نیوز، مرضیه برومند با «شهرک کلیله‌ودمنه»، بعد از سال‌ها ساخت یک مجموعه عروسکی را در شبکه نمایش خانگی تجربه کرد؛ مجموعه‌ای با تعداد زیادی شخصیت عروسکی که ماجراهایش در یک شهرک مدرن روایت می‌شد.

قسمت یازدهم این مجموعه به عنوان قسمت پایانی فصل اول معرفی شده و از ماجراهای این قسمت پیداست که هنوز داستان به پایان نرسیده و احتمالا به زودی فصل دوم آن از سر گرفته می‌شود.

در آخرین قسمت فصل اول، می‌بینیم که زن‌های مجموعه از دست همسراشان ناراحتند و از آنها می‌خواند جلوی دست‌وپایشان نباشند. آنها هم برای خودشان دورهم جمع می‌شوند و از طرف دیگر زنها هم دورهم مهمانی ترتیب می‌دهند. ماجرای فصل یک با این دورهمی‌ها به پایان می‌رسد درحالیکه ختن به زنها می‌گوید آرزویش این است که خمار کار پیدا کند و حالا باید دید این آرزو در فصل دوم به کجا می‌رسد.

چند وقت پیش مرضیه برومند ویدئویی از پشت‌صحنه مجموعه منتشر کرد تا فعالیت عروسک‌گردان‌ها و سختی کاری که در این مجموعه داشتند را پیش چشم مخاطبانش بگذارد. از همان یک ویدئوی کوتاه می‌شود فهمید «شهرک کلیله‌ودمنه» برای تولید مسیر سختی را پیش رو داشته است.

مرضیه برومند در پایان فصل اول پستی منتشر کرد و نوشت: «و سرانجام پس از دوسال تلاش و هزارویک مشکل ریز و درشت، قسمت یازدهم شهرک کلیله و دمنه که پایان فصل اول هم هست پخش میشه ، دست اندرکاران این سریال همه توانشون رو به کار بستن تا اثری در خور شما مخاطبین گرامی خلق کنن، اگر کم‌و کاستی هم بوده به بزرگواری خودتون ببخشین.»

هنوز مشخص نیست فصل دوم مجموعه چه زمانی تولید شود و با توجه به پیچیدگی‌ها احتمالا به این زودی‌ها نخواهد بود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید