نمایش خانگی
بعد از موفقیت در سریال آقازاده اتفاق افتاد +ویدیو

بازگشت امیر آقایی به شبکه خانگی با «خونسرد»

تیزر سریال «خونسرد» را در انتهای خبر ببینید

امیرآقایی بعد از درخشش در سریال «آقازاده» و باگذشت نزدیک به 18 ماه با سریال «خونسرد» به شبکه نمایش خانگی بازگشت.

به گزارش فیلم‌نیوز، امیر آقایی یکی از بازیگر پرکار شبکه نمایش خانگی است که تاکنون در سریال‌های«قلب یخی 3»، «عالیجناب»، « رقص روی شیشه» و «آقازاده» بازی داشته است. آخرین کار پخش شده او یعنی «آقازاده» یکی از موفق‌ترین نقش‌آفرینی‌هایش در شبکه نمایش خانگی است. او بعد از بازی در این سریال ، فعالیتش را در سینما متمرکز کرد که ماحصلش حضور در فیلم‌هایی چون «بی مادری»، « خائن کشی»،«خط نجات» و«شبگرد» بود. فیلم‌های که هیچکدام هنوز اکران عمومی نشده‌اند.

آقایی از اوایل تابستان سال 1400 با سریال شبکه نمایش خانگی«خونسرد» به توافق رسید، اما طولانی شدن روند اخذمجوز از ساترا، تولید آن را تا اوایل زمستان همان سال به تعویق انداخت. او از زمستان امسال جلوی دوربین امیر حسین ترابی رفت تا تازه‌ترین حضورش را در شبکه نمایش خانگی رقم بزند.

امیر آقایی در «خونسرد» نقش یک پزشک قانونی را برعهده دارد که دارای عقاید خاصی است. او می‌خواهد عقایدش را در جامعه محقق کند، اما این کار بهای سنگینی دارد. یکی از رسانه‌ها زمانی‌که تولید این سریال آغاز شد، در گزارشی اعلام کرد که «خونسرد» نسخه ایرانیزه شده سریال امریکایی«دکستر» است .

پخش سریال «خونسرد» از روز جمعه 28 مرداد1401 شروع شد. این سریال قرار است هر هفته جمعه‌ها ساعت 12 از طریق پلتفرم «فیلمنت» پخش شود. در این سریال علاوه بر امیرآقایی بازیگرانی چون شهرام حقیقت دوست، سارارسول زاده، سارا بهرامی، امیر رضا دلاوری، لیندا کیانی و… بازی دارند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید