نمایش خانگی
معرفی رسمی چهارمین بازیگر سریال امیر حسین ترابی

سارا رسول زاده «نجلا» نشد، تا «خونسرد» شود

سارا رسول زاده در سریال «خونسرد» ایفاگر یکی از نقش‌های اصلی است، او به خاطر حضور در شبکه نمایش خانگی از بازی در فصل دوم «نجلا» انصراف داد.

به گزارش فیلم‌نیوز، بعد از معرفی امیر آقایی، شهرام حقیقت دوست و سارا بهرامی، چهارمین بازیگر سریال «خونسر» هم معرفی شد. سارا رسول زاده که مخاطبان او را با سریال «عاشقانه» و «نجلا» می‌شناسند،در سریال نمایش خانگی «خونسر» ایفاگر یکی از نقش‌های اصلی است.

رسول زاده پیش از حضور در این سریال قرار بود در سریالی با نام «بامداد خمار» به کارگردانی ابراهیم ایرج زاد بازی کند. او به خاطر حضور در این سریال از بازی در فصل دوم« نجلا» انصراف داد. اما سریال « بامداد خمار» به سرانجام نرسید و از سوی دیگر سریال «نجلا» هم با حضور بازیگر دیگری وارد مرحله تولید شد.

همزمان با این اتفاقات ، پروانه ساخت سریال «خونسرد» توسط ساترا صادر شد. این سریال از مدت‌ها قبل وارد مرحله انتخاب بازیگر شده بوده، اما طولانی شدن روند صدور مجوز موجب شد تا برخی بازیگران این سریال انصراف دهند، در شروع پیش تولید مجدد سریال، از سارا رسول‌زاده که قراردادش با سریال «بامداد خمار» منقضی شده بود، دعوت شد تا به جمع بازیگران « خونسرد» بپیوندد.

سریال خونسرد از محصولات فیلمنت است که به کارگردانی امیر حسین ترابی جلوی دوربین رفته است. این سریال قرار است پخش خود را از 28 مرداد 1401 شروع کند.

فیلم‌نیوز

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید