نمایش خانگی
شوخی‌های بی‌جای یوسف تیموری در فینال جوکر صدای داور را هم درآورد +ویدیو

برخورد تند سیامک با یوسف

در قسمت چهارم از اولین فینال جوکر، سیامک انصاری نسبت به رفتار یوسف تیموری واکنش عصبی نشان داد و با لحنی تند با او برخورد کرد.

به گزارش فیلم‌نیوز، یوسف تیموری از ابتدای این فصل، با شوخی‌های بی‌جا و پریدن وسط حرف سایرین و خراب کردن جوکرتایم‌ها با اعتراض اعضای گروه روبه‌رو شده بود. او اولین کارت زردش را برای مداخله بیجا در جوکرتایم عباس جمشیدی‌فر گرفت اما باز هم تغییری در رفتارش ایجاد نشد.

تا اینکه در قسمت چهارم، وقتی میان بازی محمدرضا علیمردانی و هومن حاجی‌عبدالهی پرید و گفت شهرام قائدی خندیده و نمی‌داند چرا داور سخت‌گیری نمی‌کند، یک‌مرتبه سیامک انصاری میکروفنش را وصل کرد و با لحنی تند به او گفت: « آقای تیموری یه بار دیگه تو کار من دخالت کنی خودت می‌دونیا. این بار دومت می‌شه میارمت پایین.» وقتی هم که تیموری گفت فقط می‌خواسته امتحان کند و ببیند انصاری سر جایش است یا نه؟ با همان لحن به او جواب داد: «من هستم. صحبت نباشه.»

این عصبانیت به اینجا ختم نشد. زمانی که قرار شد علیمردانی جوکرتایمش را اجرا کند، باز هم یوسف شروع کرد به شوخی کردن و سیامک مجددا عصبانی شد و گفت: « دوستان من واقعا خسته شدم .اگه صحبت کنید میام میارمتون پایین.» بعد که یوسف پرسید روی صحبتش با او بوده است؟ جواب داد: «بله مخصوصا با شمام.»

در طول این قسمت، هومن حاجی‌عبدالهی به او تذکر داده بود که بهتر است دخالت نکند، شهرام قائدی بارها نسبت به ایجاد بی‌نظمی توسط یوسف گلایه کرده بود و شفیعی‌جم هم تاکید کرده بود که هرکس شروع به اجرای جوکرتایم می‌کرد یوسف می‌دوید وسط. سایرین هم با نگاه‌های کلافه‌شان نشان داده بودند از این مسئله ناراحتند.

خلاصه این اولین بار بود که در طول برگزاری «جوکر»، شاهد چنین رفتار عصبی از سیامک انصاری بودیم ؛ رفتاری که البته تا حدی با توجه به شرایط قابل درک بود .

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید