نمایش خانگی
آنالیز دقایق مفید قسمت سوم فینال جوکر که خیلی ها معتقدند بی جهت کش آمده است

فقط 31 دقیقه مفید و دیگر هیچ

انتشار قسمت سوم از فینال اول جوکر با انتقادهایی همراه شده. بخش مهمی از کاربران معتقدند که شرکت‌کننده‌ها به اندازه فصل‌های قبل انرژی نمی‌گذارند و مدت زمان مفید برنامه به شدت کاهش پیدا کرده است.

به گزارش فیلم نیوز، به دنبال انتقادها از کمتر شدن موقعیت‌های خنده و کاهش زمان مفید قسمت سوم فینال جوکر، زمان مفید این قسمت را بررسی کرده‌ایم.

زمان کل قسمت سوم فینال، 58 دقیقه بود. 2 دقیقه و 10 ثانیه به تیتراژ گذشت و 5 دقیقه هم برای «آنچه گذشت» صرف شد. زنگ سبز برای شروع قسمت سوم از دقیقه هفت زده شد. تا دقیقه 15 که اولین چراغ قرمز برای کارت زرد ایمان صفا به صدا دربیاید، 8 دقیقه زمان مفید وجود داشت.

از دقیقه 15 تا 20:06 زمان صرف شد تا تکلیف کارت زرد ایمان صفا مشخص شود و سیامک هم یوسف را روی صندلی ماساژور بنشاند و درباره اینکه باید با پدرومادرش مصاحبه کند با او گپ بزند. بعد از آن نوبت چالش هوپ بازی یوسف تیموری شد و دقیقا 2 دقیقه طول کشید تا عباس جمشیدی‌فر بخندد و زنگ قرمز به صدا دربیاید. از دقیقه 22:10 تا 25:55 زمان صرف کارت قرمز عباس و خداحافظی او شد. هنوز 3 دقیقه از شروع مجدد بازی نگذشته، نوبت به خنده سهیل مستجابیان رسید و دوباره بازی قطع شد. از دقیقه 27:40 تا 31 مجددا زمان برای کارت زرد و تماشای پلی بک و اینها صرف شد. تا دقیقه 31 فقط 13 دقیقه مفید در بازی وجود داشت.

حدود پنج دقیقه از زمان قسمت سوم فینال به ماجرای نشاندن یوسف تیموری رو صندلی ماساژ و حواشی آن اختصاص پیدا کرد

از دقیقه 31 تا 43:30 بازی جریان داشت و جوکرتایم یوسف تیموری، به عنوان موفق‌ترین بخش این قسمت در همین بازه زمانی انجام شد. البته این را هم باید در نظر بگیریم که از دقیقه 34 تا 35 صرف خاموش کردن آتش پاپکورن‌های هومن حاجی‌عبداللهی شد و در نهایت بازی 8 دقیقه و 30 ثانیه ادامه داشت. تا اینکه علیمردانی در جوکرتایم یوسف تیموری زد زیر خنده و کارت زرد گرفت. 3 دقیقه برای پلی‌بک و کارت زرد علیمردانی صرف شد و مجددا بازی از دقیقه 46:35 به جریان افتاد و تا حدود 9 دقیقه بعد با حضور مهمان‌ها ادامه داشت. بعد هم که تا 55:51 آنچه خواهیم دید پخش شد و تیتراژ پایانی. درواقع بعد از دقیقه 31، حدود 18 دقیقه زمان مفید وجود داشت که به اضافه 13 دقیقه مفید قبلی، می‌شود حدود 31 دقیقه. به طور کلی در قسمت سوم فقط با 31 دقیقه زمان مفید روبه‌رو بودیم.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید