تلویزیوننمایش خانگی
انتشار عکسی توسط ایرج طهماسب از نمایش «یک جفت کفش برای زهرا» همراه با حمید جبلی و عادل بزدوده

خاطره‌بازی با نمایشی که زمینه‌ساز مدرسه موش‌ها شد

ایرج طهماسب با انتشار تصویری از خودش به همراه حمید جبلی و عادل بزدوده، بار دیگر بر اهمیت رفاقتش با حمید جبلی تاکید کرده است.

به گزارش فیلم‌نیوز، بعد از اینکه ایرج طهماسب، مجموعه «مهمونی» را بدون حضور دوست و همکار همیشگی‌اش حمید جبلی تولید کرد، خیلی‌ها نسبت به این مسئله واکنش نشان دادند و شائبه اختلاف طهماسب و جبلی مطرح شد.

حالا ایرج طهماسب با انتشار این تصویر ضمن خاطره‌بازی با نمایش «یک جفت کفش برای زهرا» در دهه شصت، قصد داشته روی رفاقت همیشگی‌اش با حمید جبلی تاکید کند.

نمایش «یک جفت کفش برای زهرا» سال 1360 به کارگردانی بهرام شاه‌محمدلو روی صحنه رفته و نکته قابل توجه درباره نمایش این است که مرضیه برومند تیم «مدرسه موش‌ها» را از میان اعضای آن انتخاب کرده است. خود برومند در برنامه هم‌رفیق گفته بود: «بعد از پایان نمایش «یک جفت کفش برای زهرا» بچه‌ها را جمع کردم بردم مدرسه موش‌ها.»

علاوه بر ایرج طهماسب، حمید جبلی و عادل بزدوده که در این تصویر می‌بینیم، فاطمه معتمدآریا، راضیه برومند و بهرام شاه‌محمدلو هم در این نمایش بازی داشته‌اند. در دوره‌ای که راضیه برومند برای به دنیا آوردن فرزندش مجبور به ترک نمایش شده هم مرضیه برومند به جای او روی صحنه رفته است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید