نمایش خانگی
مروری بر بازی فرزندان بازیگران در نقش جوانی آنها به بهانه بازی دنیا مدنی در «بی‌گناه» در نقش جوانی مادرش رویا تیموریان

در قامت جوانی مادر

در قسمت نهم سریال «بی‌گناه» به کارگردانی مهران احمدی، دنیا مدنی، دختر رویا تیموریان در نقش جوانی مادرش مقابل دوربین رفته است.

به گزارش فیلم‌نیوز، داستان سریال «بی‌گناه» در چند دهه مختلف روایت می‌شود و به همین دلیل برای اکثر نقش‌ها از دو بازیگر با چهره‌ای تقریبا مشابه برای ایفای نقش جوانی و میان‌سالی استفاده شده است. دنیا مدنی در این سریال نقش جوانی مادرش را بازی می‌کند. این اولین بار نیست که کارگردان‌ها برای ایفای نقش جوانی یک بازیگر میانسال از دختر یا پسر خودشان استفاده می‌کنند.

هزاردستان| زری خوشکام و لیلا حاتمی

 

 

در سریال «هزاردستان» زری خوشکام در نقش امینه اقدس بازی می‌کرد؛ امینه اقدس در بورس سالانه خان مظفر برنده می‌شد و به عنوان شاگرد اول به تهران می‌آمد و به خاطر هوش و ذکاوتش مورد توجه قرار می‌گرفت و بعدها عروس خان مظفر می‌شد. نقش کودکی امینه را لیلا حاتمی، دختر علی حاتمی و زری خوشکام بازی می‌کرد. البته طبق گفته خود خوشکام در یک مصاحبه، نقش او با سانسور زیادی روبه‌رو شده بود.

همه چیز آنجاست| ناهید مسلمی و شیدا خلیق

در سریال «همه چیز آنجاست» به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی، ناهید مسلمی نقش عمه خانواده به نام ثریا را بازی می‌کرد. ثریا اختلافی همیشگی با این خانواده داشت که ریشه آن به زمان جوانی‌اش برمی‌گشت. در فلاش‌بکی که قرار بود راز این ماجرا فاش شود، شیدا خلیق، دختر ناهید مسلمی نقش ثریا را ایفا می‌کرد.

هم‌گناه| پرویز پرستویی و بهروز پرستویی

مصطفی کیایی در سریال «هم‌گناه» برای ایفای نقش جوانی پرویز پرستویی در نقش فریبرز از پسرش بهروز دعوت به همکاری کرد. بهروز شباهت زیادی به پدرش داشت و زمان پخش سریال تعجب‌های زیادی را برانگیخت. البته حواشی مختلفی را هم پدید آورد چون عده‌ای معتقد بودند پسر پرستویی از بازیگری چیزی نمی‌داند و صرفا به خاطر پدرش وارد این عرصه شده که البته پرستویی پاسخ معترضان را داد.

هم‌گناه| رویا تیموریان و درنا مدنی

در سریال «هم‌گناه»، نقش جوانی رویا تیموریان را دختر دیگرش درنا مدنی بازی کرده بود. رویا تیموریان ایفاگر نقش زنی به نام فریده بود و درنا مدنی در چند سکانس کوتاه، نقش او را بازی کرد.

بی‌گناه| رویا تیموریان و دنیا مدنی

بعد از اینکه رویا مدنی، دختر بزرگتر رویا تیموریان در سریال «هم‌گناه» نقش جوانی او را بازی کرد، حالا در سریال «بی‌گناه»، دنیا مدنی در نقش جوانی مادرش ظاهر شده. ماجرا از این قرار است که رشید بعد از سرخوردگی از ازدواج دختر مورد علاقه‌اش ابریشم به تهران می‌آید و از آنجایی که جایی برای زندگی ندارد در خانه یک بازیگر تئاتر به نام ناهید زندگی می‌کند. دنیا مدنی ایفاگر نقش ناهید است؛ زنی که سالیان سال بعد او را با بازی رویا تیموریان می‌بینیم.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید