نمایش خانگی
جبران شکست در سینماها با حضور در شبکه خانگی

«بانک‌زده‌ها» در مسیر «خوب ، بد، جلف» / ادامه این فیلم در قالب سریال تولید می‌شود

پس از آنکه ادامه فیلم «خوب، بد، جلف / ارتش سری» در قالب یک سریال 13 قسمتی عرضه شد، حالا کارگردان کمدی «بانک‌زده‌ها» هم قصد دارد ادامه این فیلم را در قالب یک سریال شبکه نمایش خانگی تولید کند.

به گزارش فیلم‌نیوز، «بانک‌زده‌ها» به کارگردانی جواد اردکانی شهریور ماه سال 1401 با بازی زنده یاد علی انصاریان روی پرده سینماها رفت. از این فیلم استقبال خوبی به عمل نیامد و در نهایت با گیشه 2 میلیارد تومانی از اکران خداحافظی کرد.

جواد اردکانی کارگردان این فیلم در گفت وگویی که با «صبا» انجام داده، اعلام کرده که قصد دارد ادامه این فیلم را در قالب یک سریال 15 قسمتی برای پخش از شبکه نمایش خانگی آماده کند. او به همین منظور تقاضای پروانه ساخت سریال را به ساترا داده است.

پیش از این محسن چگینی و پیمان قاسمخانی نیز به دلیل شروع پاندومی کرونا و نیمه تعطیل شدن سینماها، ادامه فیلم «خوب، بد، جلف / ارتش سری» را در قالب سریالی 13 قسمتی تولید کردند.

فیلم بانک زده‌ها یک کمدی اجتماعی است که در سال 1398 وارد مرحله تولید شد. آماده شدن این فیلم همزمان شد با شروع پاندومی کرونا بنابراین اکرانش به مدت دوسال به تعویق افتاد تا اینکه در نهایت شهریور ماه 1401 روی پرده سینماها رفت.

این فیلم آخرین حضور زنده یاد علی انصاریان بر پرده سینماهاست. او در فیلم «بانک زده‌ها» با سحر قریشی، میر طاهر مظلومی، نسرین مقانلوف بیژن بنفشه خواه و قاسم زاع …. همبازی است.

«بانک زده‌ها» را علی رویین تن تهیه و تولید کرده است. اکران آنلاین این فیلم قرار است به زودی از طریق پلتفرم‌ها شروع شود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید