نمایش خانگی
واکنش مصطفی زمانی به اجرای حکم هادی رضوی و حواشی مالی «شهرزاد»

ما بازیگران پول زحمتکشی خودمان را گرفتیم

مصطفی زمانی یکی از ستاره‌های اصلی سریال «شهرزاد» در واکنش به اجرای حکم هادی رضوی سرمایه‌گذار فصل اول این مجموعه به اعتماد گفت: هرکسی که کلاهبرداری کرده است باید به زندان برود و امیدواریم بخششی نباشد. بخشش برای لحظاتی است که آدم جوانی یا خامی می‌کند و اتفاقا ما هم خوشحال می‌شویم که در شرایط سخت اقتصادی امروز که مردم در آن قرار گرفته‌اند کسی که کلاهبرداری کرده است به سزای کارش برسد.

 

او درباره دستمزدی که از سریال دریافت کرده و ممکن است مشروع نباشد می‌گوید: اگر من حقوق نامتعارفی گرفته‌ام خیانت کرده‌ام و اگرنهادهای حکومتی بخواهند می‌گویم قراردادها را بررسی کنند. قراردادهای قبل و بعد ما در شبکه نمایش خانگی مشخص است و بعد از بررسی حاضرم اگر لازم باشد مقداری را که خارج از عرف است برگردانم.

 

او در ادامه افزود: من فکر نمی‌کنم رقم خارج از عرفی دریافت کرده‌ام. من صبح سر فیلمبرداری رفته و شب بازگشته‌ام و برای «شهرزاد» زحمت کشیده‌ام. در این سریال آب بسته نشده است و ما بازیگران پول زحمتکشی خود را گرفته‌ایم با این حال باز هم منتظر می‌مانیم تا ببینیم قانون چه می‌گوید.

 

زمانی همچنین درباره سودهایی که از این سریال به دست آمده است توضیح می‌دهد: کسانی که می‌گویند باید بخشی از پول استرداد شود آیا حاضرند دستمزد چند میلیاردی عوامل را کم کنند اما سود پولی که از طریق این سریال در شبکه نمایش خانگی و یا وی‌اودی‌ها و سایت‌ها جمع شده است به خود ما پرداخت کنند؟ با این حساب باز هم دستمزد ما که از طریق سود حاصل از فروش سریال و زحمتی که متحمل شده ایم دریافت کرده ایم چندین برابر می‌شود.

 

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید