نمایش خانگی
همکاری دوباره سروش صحت با دوستان قدیمی

هوتن شکیبا و پژمان جمشیدی در «مگه تموم عمر چندتا بهاره؟»

هوتن شکیبا و پژمان جمشیدی در تازه ترین سریال سروش صحت با نام « مگه تموم عمر چندتا بهاره؟» بازی می‌کنند.

سروش صحت مدتی است که درگیر ساخت تازه ترین سریال خود با نام «مگه تموم عمر چندتا بهاره؟» است. این سریال در سکوت کامل خبری به تهیه کنندگی محمد رضا تخت کشیان جلوی دوربین رفته و تاکنون هیچ خبرو عکسی به شکل رسمی از آن منتشر نشده است.
طبق خبرهای غیررسمی اما موثق ، سروش صحت این سریال را با حضور علی مصفا، کاظم سیاحی، وحید آقاپور و قدرت‌الله ایزدی معروف به آقا رشید کلید زد. در ادامه بازیگران دیگری هم به سریال اضافه شدند که مهمترینشان پژمان جمشیدی و هوتن شکیبا هستند.

پژمان جمشیدی کارش را به شکل حرفه‌ای با سروش صحت و بازی در سریال «پژمان» شروع کرد و بعد از آن هم در فیلم سینمایی«جهان با من برقص» با او همکاری کرد. هوتن شکیبا هم با بازی در سه فصل سریال «لیسانسه ها» کار با این کارگردان را تجربه کرد و به محبوبیت زیادی هم رسید. حالا و بعد از این تجربیات موفق هردو به اتفاق در سریال جدید سروش صحت حاضر شده‌اند.
سریال جدید سروش صحت حال و هوای همیشگی کارهای او را دارد و براساس فیلمنامه مشترکی از خودش و ایمان صفایی جلوی دوربین رفته است.

«مگه تموم عمر چندتا بهاره؟» قرار است به شکل همزمان از دو پلتفرم «نماوا» و« فیلیمو» پخش شود. نام این سریال به احتمال تغییر می‌کند. البته نام اولیه سریال «عتیقه‌ها» بود که به «مگه تموم عمر چندتا بهاره؟» تغییر کرد، اما احتمال تغییر این اسم هم وجود دارد.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید