نمایش خانگی
واکنش مخاطبان به سرانجام کاراکتر منفی سریال «آقازاده»

نیما نباید کشته می‌شد

به گزارش فیلم نیوز، جمعه گذشته، قسمت ۲۸ «آقازاده» در حالی پخش شد که بسیاری از کاربران نسبت به مرگ نیما بحری شخصیت منفی این سریال، واکنش‌های توجه برانگیز و متفاوتی از خود نشان دادند.

شاید بعد از مرگ قباد دیوان سالار در سریال «شهرزاد»، این دومین بار است که مخاطب با مرگ یک کاراکتر منفی، احساساتش برانگیخته و در فضای مجازی در قامت طرفدار او ظاهر می‌شود.

با نحوه پایان بندی شخصیت نیما بحری در سریال «آقازاده» و بازی بسیار باورپذیر بازیگرش، حتی به نظر می‌رسد امیر آقایی با این نقش بیشتر از قبل محبوب‌ شده است. یکی از کاربران در این رابطه نوشته: «بازی موفق امیر آقایی کاری کرده که مرگش از همه اتفاقات داستان، تلخ تر باشد… او یک بازیگر حرفه‌ای و تنها کسی است که از پس این نقش می‌توانست بر بیاید…»

کاربر دیگری واکنش خود را در برابر سرنوشت نیما بحری، اینگونه توصیف کرده: «این غم انگیزترین مرگی بود که تا حالا در سریال‌های نمایش خانگی دیدم. انگار اون تیر خورد قلب من….وقتی بازیگر خوب بازی می‌کنه حتی شخصیت منفی داستان هم برات دلنشین میشه و همراهش می‌شی…»

اما از آنجایی که برخی از سریال‌های نمایش خانگی به دلیل استقبال مخاطبان به فصل دوم و سوم هم رسیده‌اند، حال با مرگ نیما بحری به نظر می‌رسد که این سریال فصل دیگری نخواهد داشت.

 

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید