نمایش خانگی

مصاف شهاب حسینی با مهمانان هفتمین قسمت از «همرفیق» چطور بود؟

هفتمین قسمت از برنامه «همرفیق» در حالی پخش شد که می‌توان آن را یکی از سخت‌ترین آزمون‌های شهاب حسینی دانست.

به گزارش هفت صبح، هفتمین قسمت از برنامه «همرفیق» پنجشنبه شب در حالی بارگذاری شد که می‌توان آن را یکی از سخت‌ترین آزمون‌های شهاب حسینی دانست. دلیل به کار بردن چنین تعبیری، مهمان‌های این قسمت هستند. هادی حجازی فر و محمدحسین مهدویان، بازیگر و کارگردان‌هایی هستند که مخاطب شان نسبت به مهمان‌های قبلی «همرفیق» خاص‌تر است.

عملکرد مهمان‌ها
کمی طول کشید تا یخ برنامه بشکند. هادی حجازی فر خوش صحبت است اما گفته‌های او خیلی مناسب مخاطب عام نیست. با اضافه شدن محمدحسین مهدویان «همرفیق» اوج گرفت. مهدویان نوروز امسال هم حضوری گرم و غافلگیر کننده در برنامه «دورهمی» مهران مدیری داشت. او بر خلاف فیلم‌های جدی‌اش (شیشلیک تنها کمدی اوست که به تازگی ساخته شده) بسیار بذله گو و خوش صحبت است. در برنامه «همرفیق» هم به همراه هادی حجازی فر چند خاطره بامزه مشترک تعریف کردند و لحظات خوشی رقم زدند. مفرح‌ترین آن جایی بود که اسم جواد عزتی به میان آمد. روایت مهدویان از حضور حجازی فر در فیلم «ایستاده در غبار» و نقش حاج احمد متوسلیان هم توام با خنده بود. مهدویان برای توصیف شرایط بدنی حجازی فر از صفت «پیزوری» و «لق لقو» استفاده کرد و سالن منفجر شد. مهم ترین ویژگی مهدویان و حجازی فر، پاسخ‌های رندانه و فوری به یکدیگر است که نشان از عمق رفاقت آنها دارد.

عملکرد مجری
در حین گپ و گفت شهاب حسینی با حجازی فر و مهدویان، چند دیالوگ جالب رد و بدل شد، مهدویان گفت قرار بوده در فیلم حجازی فر بازی کند و هر دو منتظر هستند تا شرایط این اتفاق فراهم شود. حجازی فر این روزها مشغول کارگردانی پروژه شهید باکری است. حجازی فر هم از حضور بسیار کوتاه خود در «شیشلیک» گفت. اما برسیم به عملکرد شهاب حسینی. همان طور که هفته پیش نوشتیم او رفته رفته بر فضای «همرفیق» مسلط می‌شود. با این حال چند ایراد اساسی در اجرای شهاب دیده می‌شود و آن عدم شناخت کافی نسبت به مهمان‌ها است. هفته پیش و هنگام مصاحبه با احمد مهران فر او نمی‌دانست مهران فر ازدواج کرده و بچه دار هم شده. این برای مجری یک برنامه ضعفی بزرگ است. این هفته هم چند بار مهدویان را امیرحسین خطاب کرد تا این که در پایان، مهدویان گفت: «البته من محمد حسین هستم!»

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید