نمایش خانگی
محمدرضا گلزار:

مشکل اصلی «گیسو»، فیلمنامه و بی‌انگیزگی برخی از عوامل بود

محمدرضا گلزار در گفت‌وگویی به دلایل شکست سریال «گیسو» و انتقادها نسبت به این مجموعه اشاره کرد.

به گزارش فیلم نیوز، محمدرضا گلزار در تازه‌ترین مصاحبه‌اش درباره سریال ناموفق «گیسو» گفت: در مورد هر کاری مردم باید نظر بدهند. در مورد این سریال، چنانچه معلوم است مردم نظرشان شکست «گیسو» است. من هم با این موضوع موافقم. پشت هر پروژه نمایشی ناموفقی، دلایل متعدد و موثقی وجود دارد؛ از فیلمنامه تا بی‌انگیزه بودن یکسری از آدم‌های موثر در پروژه.

او در خصوص شایعه اختلاف میان سازندگان سریال، توضیح داد: در طول فیلمبرداری من اختلافی بین عوامل ندیدم. یکسری از دوستان خیلی بی‌انگیزه کار می‌کردند. اما مشکل اصلی، فیلمنامه بود. در هر حال وقتی اتفاقی برای یک پروژه می‌افتد شاید مقصر همه عوامل باشند. شاید تقصیر ما بود که از ابتدا روی این موضوع تاکید نکردیم که فیلمنامه کامل به دست‌مان برسد. من هم این شکست را به گردن می‌گیرم. من هر روز راجع به این مسائل حرف می‌زدم، اما دوستان به این موضوع توجه نکردند. مگر چقدر می‌توانی بجنگی و تلاش کنی که پروژه را به سمت بهبودی ببری! من با آقای هادی پروژه‌ی مشترک زیاد داشتم، ولی این سریال، پروژه بی‌انگیزه‌ای بود.

گلزار همچنین درباره شرایط این روزهایش گفت: در حال حاضر هدف اولم ورزش است. من خیلی دارم ورزش می‌کنم و ۲۱ کیلو از زمان «گیسو» تا الان وزن کم کردم. در آن مقطع، چون در طول روز سر فیلمبرداری بودم و باشگاه‌ نمی‌رفتم، دچار اضافه وزن شدیدی شده بودم و مردم هم دوست نداشتند که من را با آن وضعیت ببینند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید