نمایش خانگی
سینا مهراد بازیگر سریال «آقازاده»:

شهرت به واسطه حاشیه، زود گذر است / همکاری با بازیگران بزرگ این سریال، تجربه منحصر به فردی بود

سینا مهراد که به واسطه مجموعه تلویزیونی «پدر» به شهرت رسید، از تجربه بازی در سریال نمایش خانگی «آقازاده» می‌گوید.

مهراد در مورد چگونگی پیوستن به سریال «آقازاده»، در گفت‌و‌گو با همشهری جوان مطرح کرد: به خاطر رفاقتم با آقای عنقا و توقیفی در جریان پیش تولید سریال «آقازاده» بودم و اولین بازیگری بودم که به پروژه پیوستم. بنابراین گروه بازیگران عامل اصلی ترغیب من نبود. وقتی چند خط از فیلمنامه را برایم تعریف کردند همان زمان مطمئن شدم این کار می‌گیرد و دیده می‌شود.

او درباره شباهت نقش حامد «آقازاده» با حامد سریال «پدر» و اینکه آیا به دلیل این شباهت تا کنون با انتقادی مواجه شده است یا نه، توضیح داد: با انتقادی در مورد این موضوع مواجه نشده‌ام، فقط بیشتر مردم در مورد این موضوع سوال می‌پرسند که این حامد همان حامدِ «پدر» است؟ این شباهت برایم نگرانی ایجاد نکرد. خیلی درگیر فاصله بین این دو نقش نشدم؛ چون همان طور که گفتم از نظرم این حامد همان حامد است. فقط سعی کردم ابعاد دیگری از این شخصیت را نشان بدهم. به نظرم حامد «آقازاده» حامد سریال «پدر» را تکمیل کرد.

این بازیگر در ادامه می‌گوید: خیلی‌ها می‌گویند سینا چقدر بی‌حاشیه است؛ خودش را نگه داشته که حاشیه نداشته باشد. من مثل مردم عادی زندگی می‌کنم و علاقه‌ای هم به حاشیه و شهرت به واسطه حاشیه ندارم. شهرتی که به واسطه حاشیه به وجود می‌آید زودگذر و عجله برای دیده شدن است. نباید زیاد جدی بگیری. خدا نشانه‌هایی در طول زندگی برایت می‌گذارد تو باید به آن نشانه‌ها دست پیدا کنی.

سینا مهراد معتقد است همکاری با بازیگران بزرگ و پیشکسوت این سریال به اندازه چند سال کار در سینمابرایش تجربه ارمغان آورده است: از کودکی به واسطه شغل پدرم با ستارگان سینمای ایران بزرگ شدم اما در فعالیت حرفه‌ای با جمعی از این ستارگان در سریال «آقازاده» سعی کردم از آن‌ها بیشتر یاد بگیرم. در کارم دزد رفتارهای مثبت هستم! سعی کردم در بازی، کار حرفه‌ای، منش و اخلاق از آن‌ها یاد بگیرم. این یک سال به اندازه ۱۰ سال کار در سینما برایم تجربه داشت و خیلی چیزها یاد گرفتم.

 

 

 

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید