نمایش خانگی

رونق شبکه نمایش خانگی ادامه دارد

با تداوم روند توزیع سریال‌های «دل» و «هم گناه» و اضافه شدن «آقازاده» و… شبکه نمایش خانگی همچنان جذاب و پر حرارت خواهد ماند.

در حال توزیع
به گزارش هفت صبح، هم اکنون دو سریال «دل» و «هم گناه» در حال توزیع در شبکه نمایش خانگی هستند. «دل» سریالی 40 قسمتی است که این هفته قسمت بیست و هفتم آن توزیع شده. بنابراین 13 قسمت آن باقی مانده و توزیع آن تا آخر شهریور طول می‌کشد. فردا قسمت چهارم از فصل دوم سریال «هم گناه» توزیع می‌شود و هفت قسمت دیگر از آن باقی می‌ماند که تا پایان مرداد ادامه خواهد داشت. پس در کل تابستان این دو سریال کماکان حضور دارند.

آماده توزیع
سریال «موچین» به کارگردانی حسین تبریزی از روز چهارشنبه ۴ تیر توزیع می‌شود. این سریال در ۱۳ قسمت تولید شده و توزیع آن تا پایان تابستان ادامه دارد.

از این هفته به احتمال زیاد سریال «آقازاده» به نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقاد و کارگردانی بهرنگ توفیقی هم روانه شبکه نمایش خانگی می‌شود. این سریال حدود 26 تا 28 قسمت دارد و توزیع آن تا اواسط دی ماه ادامه خواهد داشت. امین تارخ، امیر آقایی، مهدی سلطانی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، سینا مهراد، دیبا زاهدی و امین حیایی با حضور کامبیز دیرباز، هنرمندی نیکی کریمی، نقش آفرینی متفاوتی از جمشید هاشم پور و محمدحسین لطیفی در اینس ریال ایفای نقش کردند.

سریال «قورباغه» به کارگردانی هومن سیدی دیگر اثر آماده توزیع شبکه نمایش خانگی است که به احتمال زیاد پاییز امسال منتشر خواهد شد. نوید محمدزاده، سحر دولتشاهی، صابر ابر، فرشته حسینی، نوید پورفرج، مهران غفوریان و هومن سیدی بازیگران این سریال هستند.

در حال تولید 
طبق شنیده‌های فیلم نیوز، سروش محمد زاده در حال تولید سریال «سیاوش» است و با به پایان رسیدن تولید این سریال، یک گزینه حاضر و آماده دیگر در اختیار شبکه نمایش خانگی قرار خواهد گرفت. رضا کیانیان، امیر جعفری و میلاد کی مرام در این سریال ایفای نقش می‌کنند.

سریال‌های دارای مجوز تولید
اما برای پنج سریال دیگر هم مجوز تولید صادر شده و بعضی از آنها به زودی وارد مرحله تولید می‌شوند. یکی از آنها سریال «جیران» به کارگردانی حسن فتحی است که در مرحله پیش تولید قرار دارد. به گفته اسماعیل عفیفه تهیه کننده «جیران»، طبق برنامه ریزی از اواسط مرداد ضبط این سریال آغاز می‌شود. سریال «عاشقانه 2» به کارگردانی منوچهر هادی هم در مرحله انتخاب بازیگر قرار دارد. در حال حاضر حضور محمدرضا گلزار، هومن سیدی، حسین یاری و ساره بیات در این سریال قطعی شده است.

حسین سهیلی زاده کارگردان «مانکن» چند ماه پیش اعلام کرد که قصد دارد سریال «ملکه گدایان» را برای شبکه نمایش خانگی بسازد. احتمالا این پروژه به زودی کلید می‌خورد. سریال «خاتون» به کارگردانی تینا پاکروان هم در مرحله انتخاب بازیگر قرار دارد و به زودی تولید آن آغاز می‌شود. در کنار این سریال‌ها، همایون اسعدیان هم بعد از دریافت مجوز، در حال حاضر در مرحله نگارش فیلمنامه سریالش قرار دارد. بابک کایدان فیلمنامه این سریال کمدی را می نویسد و هنوز خبری از زمان تولید آن نیست.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید