نمایش خانگی
روابط عمومی فیلیمو اعلام کرد

رشد ۷۴ درصدی تماشای آنلاین انیمیشن در روزهای خانه‌نشینی

همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور و توصیه کارشناسان به ماندن در خانه، سروویس وی‌اودی فیلیمو که با رایگان کردن بخش انیمیشن‌ خود تلاش کرده به خانه‌نشینی بیشتر کودکان و والدین کمک کند، حالا رشد ۷۴ درصدی تماشای آنلاین انیمیشن در ۱۰ روز گذشته را اعلام کرده است.

به گزارش روابط عمومی فیلیمو و همزمان با شیوع بیماری کرونا در کشور، از روز چهارشنبه ۷ اسفند ۹۸ دسترسی به بخش انیمیشن‌های این وبسایت رایگان شده است. این اقدام که در راستای مسئولیت اجتماعی و برای کمک به خانواده‌ها جهت ایجاد سرگرمی بیشتر در روزهای قرنیطینه تدارک دیده شده، حالا با گذشت ۱۰ روز از اجرا، به رشد ۷۴ درصدی تماشای آنلاین انیمیشن انجامیده است.

بررسی رفتار تماشای کاربران در بخش انیمیشن فیلیمو از تاریخ ۷ تا ۱۶ اسفند نشان می‌دهد که میانگین بازدید انیمیشن‌ها رشدی در حدود ۷۴ درصد داشته و افراد زیادی با کمک دسترسی رایگان این محتواها را تماشا کرده‌اند.

فیلیمو در راستای تلاش جمعی که در نهادها و ارگان‌های مختلف جهت کنترل شیوع کرونا انجام می‌شود، با ایجاد دسترسی رایگان برای تمام افرادی که از این وبسایت یا اپلیکیشن تماشای فیلم استفاده می‌کنند، بیش از پنج هزار انیمیشن متفاوت و مناسب برای رده‌های سنی کودکان و بزرگسالان را رایگان کرده است. از طرفی رشد ۷۴ درصدی تماشا نسبت به بازه ۱۰ روزه مشابه قبل از شروع این طرح نشان می‌دهد که تماشای فیلم یکی از مهمترین اقدام‌های مردم جهت ایجاد سرگرمی در روزهای قرنطینه است.

این افزایش رشد تماشا که به طور مستقیم با ایجاد دسترسی رایگان بر روی محتواهای انیمیشن رابطه دارد، به ترتیب پنج انیمیشن «بچه رئیس»، «تام و جری؛ حمله مهاجمان فضایی»، «هتل ترانسیلوانیا»، «زوتوپیا» و «داستان اسباب بازی ۳» را در صدر جدول پربازدیدها قرار داده است. ترکیبی که نشان می‌دهد علاوه بر ایجاد دسترسی رایگان، ارائه محتوای باکیفیت نیز بر افزایش ایجاد سرگرمی و تشویق به افراد برای ماندن در خانه تاثیرگذار است.
در پایان و با اعلام اینکه طرح دسترسی رایگان در بخش انیمیشن‌ها تا پایان سال ادامه دار خواهد بود، از مردم دعوت می‌کنیم تا با ماندن در خانه به هر چه بیشتر کنترل شدن شیوع ویروس کرونا کمک کنند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید