نمایش خانگی
الهام غفوری در گفت‌وگو با فیلم نیوز:

تصویربرداری «خواب‌زده» تمام شد/ ریحانه پارسا در این سریال بازی نمی‌کند

‌‎الهام غفوری تهیه کننده سریال «خواب زده» از پایان تصویربرداری این مجموعه خبر داد و در گفتگو با فیلم نیوز عنوان کرد: تصویربرداری فصل اول این سریال از آذر ماه آغاز شد و تا ۲۵ اردیبهشت به طول انجامید. تقریبا نیمی از تدوین سریال انجام شده و در حال حاضر به دنبال پروانه نمایش و مجوز چهار قسمت از این مجموعه هستیم تا به زودی آن را وارد بازار شبکه نمایش خانگی کنیم.

او در پاسخ به این سوال که «خواب زده» قرار است در چند فصل در شبکه نمایش خانگی توزیع شود، اذعان داشت: فعلا تمام دغدغه ما توزیع فصل اول است و قطعا اگر قرار باشد اتفاقی در ارتباط با ادامه ساخت این سریال بیفتد، تصمیم گیری در این زمینه، پس از اطلاع از نحوه ارتباط مخاطب با مجموعه خواهد بود؛ با توجه به اینکه قصه و فیلمنامه سریال «خواب زده» قابلیت و کشش این را دارد که در چند فصل مختلف ساخته شود، اما فکر می کنم باید صبر کنیم و منتظر کامنت های مخاطب پس از تماشای سریال باشیم، چون همیشه میزان رضایت مخاطب در ادامه ساخت سریال ها، نقش تعیین کننده ای داشته است.

غفوری همچنین در ارتباط با شایعه حضور ریحانه پارسا در این سریال و تاکید برخی از خبرگزاری ها مبنی بر درج اسم او در لیست بازیگرها، گفت: این بازیگر در این سریال ما بازی نمی کند و من در همان زمان پیش تولید «خواب زده»، که شایعه حضور او در این سریال مطرح شده بود، این خبر را تکذیب کردم، اما نمی دانم چرا هنوز هم برخی خبرگزاری ها به اشتباه اسم او را در میان بازیگران سریال منتشر می کنند.

«خواب زده» یکی از آثار پربازیگر شبکه نمایش خانگی است که به کارگردانی سیروس مقدم و نویسندگی سعید نعمت الله ساخته شده است. این سریال که اولین تجربه مقدم در شبکه نمایش خانگی است، فضایی عاشقانه و ماورایی دارد و تقابل میان انسان و شیطان را به تصویر می کشد.

نقش های اصلی این سریال را به ترتیب لادن مستوفی، علیرضا شجاع نوری، امیر علی دانایی، سیما بابایی و مهدی سلطانی بازی می کنند. همچنین پریوش نظریه، سام درخشانی، ایرج نوذری، کوروش سلیمانی، فرید سجاد حسینی دیگر بازیگران این مجموعه هستند.
‌‎.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید