نمایش خانگی
عدم اطلاع رسانی پلتفرم ها برای پخش نشدن یک سریال

به مخاطب «روزی روزگاری مریخ» احترام بگذارید

قسمت بیست سوم سریال روزی روزگاری مریخ به دلیل همزمانی با ایام سوگواری منتشر نشد، اما در این رابطه هیچ گونه اطلاع رسانی خاصی از سوی پلتفرم‌های پخش کننده انجام نشد و هنوز مشخص نیست این قسمت چه زمانی توزیع خواهد شد.

به گزارش فیلم‌نیوز، قسمت بیست سوم سریال کمدی «روزی روزگاری مریخ» سه شنبه ششم دی ماه 1401 به دلیل همزمانی با ایام سوگواری توزیع نشد. در این مواقع پلتفرم پخش کننده موظف است به احترام مخاطبان سریال ، عدم پخش آن را اطلاع رسانی و تاریخ جدیدی که برای توزیع آن در نظر گرفته را به اطلاع کابرانش برساند.

پلتفرم‌های پخش کننده سریال «روزی روزگاری مریخ» موظف هستند که عدم پخش سریال و تاریخ جدید توزیع آن را در صفحه‌ای که به این سریال اختصاص دارد اطلاع رسانی کنند. معمولا در چنین مواقعی پلتفرم‌ها در صفحه اختصاصی سریال  و در باکسی که روز و ساعت پخش سریال  در آن حک می‌شود اعلام می‌کنند که قسمت جدید پخش نمی‌شود و در همان جا تاریخ جدیدی که برای پخش در نظر گرفته شده اطلاع رسانی می‌شود.

علاوه بر این،  پلتفرم‌های پخش کننده سریال «روزی روزگاری مریخ» می‌توانستند عدم پخش سریال و تاریخ جدید توزیع آن را از طریق سایت‌های خبری تحلیلی زیر مجموعه‌شان اطلاع رسانی کنند، که این اتفاق هم نیفتاد.

عدم اطلاع رسانی درباره پخش نشدن قسمت بیست وسوم سریال «روزی روزگاری مریخ» در واقع بی احترامی به مخاطبانی است که برای تماشای این سریال اشتراک تهیه کرده‌اند.

سریال روز روزگاری مریخ به کارگردانی مشترک محسن چگینی و پیمان و مهراب قاسمخانی روزهای سه شنبه ساعت 8 صبح از طریق دو پلتفرم « نماوا» و «فیلیمو» توزیع می‌شود.

فیلم‌نیوز

2 دیدگاه

  • تو ثانیه‌شمار پخش در سایت فیلیمو مشخصه که پنجشنبه صبح پخش میشه.

  • سلام نباید اینجوری تمام میشد تورو خدا ,فصل۲رو بسازید حالمون خراب شده چگینی ما نوکرت فقط فصل ۲رو بساز

دیدگاهتان را بنویسید