نمایش خانگی
به بهانه رونق مجدد سریال‌های شبکه نمایش خانگی

بخش اول: درخشش ستاره‌ها از قاب نزدیک

فرنوش ارس خانی: با شروع قسمت‌های مهیج سریال «هم گناه» و استارت موفقیت آمیز «آقازاده»، شبکه نمایش خانگی دوباره به دوران اوج خود بازگشته است. سریال‌های پرستاره‌ای که هر یک از بازیگرانش با کارنامه درخشان به شبکه نمایش خانگی آمده‌اند. به این بهانه به سراغ تعدادی از بازیگرانی رفتیم که حضورشان به جذابیت سریال‌های نمایش خانگی کمک بیشتری کرده‌ است.

پری ناز ایزدیار: «شهرزاد»
«زمانه» تجربه مهم و موفقی در کارنامه ایزدیار بود و فتحی بار دیگر از این بازیگر جوان و با استعداد در سریالش استفاده کرد. ایزدیار با شناخت دقیق از رفتارهای شیرین (یک زن مرفه و افاده‌ای)، به شهرت زیادی در بازیگری رسید و پس از درخشش در این سریال، نقش اول فیلم‌های سینمایی نیز به او سپرده شد.

هومن سیدی: «عاشقانه»
هنوز چند قسمت از شروع «عاشقانه» نگذشته بود که پیمان به یکی از کاراکترهای پرطرفدار شبکه نمایش خانگی تبدیل شد. شخصیت پردازی متفاوت پیمان و حضور سیدی به عنوان کسی که خودش در کارگردانی و بازیگری صاحب سبک است یکی از نقاط قوت این سریال بود. بازی راحت و باورپذیر سیدی به دیده شدن این شخصیت کمک بسیاری کرد.

ترانه علیدوستی: «شهرزاد»
حسن فتحی در اغلب سریال‌هایش ثابت کرده بهترین گزینه‌ها را برای نقش‌هایش انتخاب می‌کند. انتخاب ستاره گرانقیمت و گزیده کاری همچون ترانه علیدوستی بدون شک یکی از دلایل جذابیت نقش شهرزاد بود. نقشی با خصایص پیچیده و با احساسات ظریف همراه با سیاست‌های زنانه که طبیعتا نیازمند به یک بازیگر باهوش و حرفه‌ای بود. «شهرزاد» تنها تجربه ترانه علیدوستی در شبکه نمایش خانگی است.

محسن کیایی: «هم گناه»
این روزها با «هم گناه» محبوب‌تر از گذشته شده است؛ با نقش آرمان دربندی که پارتنر اصلی هدیه تهرانی را در این سریال ایفا می‌کند. کیایی با فیلم‌های «عصر یخبندان» و «بارکد» و سریال «پرده نشین» به شهرت رسید‌ و در سال‌های اخیر حضور چشمگیری در سینمای کمدی داشت. تجربه قبلی کیایی در شبکه نمایش خانگی سریال «ساخت ایران ۲» بود اما در «هم گناه» حضورش موثرتر و نقشش بیشتر دیده شده است.

هدیه تهرانی: «هم گناه»
دومین سریال هدیه تهرانی پس از «قلب یخی» در شبکه خانگی است. او این روزها با «هم گناه» دوباره به روزهای اوجش بازگشته و نقش زیبا فخری یکی از متفاوت‌ترین کاراکترهای تهرانی در کارنامه‌اش است. شمایل معروف تهرانی و لحن و اکت‌های ساده و منحصر به فردش به سریال جذابیت بیشتری بخشیده است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید