نمایش خانگی
پشیمانی سعید راد از بازی در سریال «دل»:

امیدوارم دیگر چنین تجربه‌هایی در کارنا‌مه‌ام نداشته باشم/ حتی زمان پخش هم این سریال را دنبال نکردم

سعید راد از بازی در سریال «دل» ابراز پشیمانی کرد.

سعید راد بازیگر سینمای ایران از تجربه بازی در سریال «دل» به رادیو تهران گفت: می‌خواستم بازی در سریال‌های خانگی را تجربه کنم. نمی‌خواهم بگویم کاش نمی‌کردم چون بالاخره دیر یا زود این اتفاق می‌افتد. اما این کار برای من راضی‌کننده و جالب نبود. متاسفانه سناریو را کامل در اختیارم قرار ندادند. من برای این نقش‌ها ساخته نشدم و سینمایی کار می کنم.

او از بازی در این سریال ابراز پشیمانی کرد: این اشتباهی بود که من کردم و پای آن ایستاده‌ام. من عادت ندارم کاری را قبول کنم و آن را رها کنم. امیدوارم هیچ‌وقت دیگر این تجربه تکرار نشود. من زمان پخش هم  این کار را دنبال نکردم، چون می‌دانستم چه خبر است. بنابراین اگر این سریال را تماشا می کردم اذیت می‌شدم. من همیشه این را گفته‌ام آدم‌هایی که فکر می‌کنند  کار بزرگی انجام می‌دهند خودشان هم باید بزرگ فکر کنند و بزرگ شوند و اگر نمی‌توانند، فکر نکنند که کارهای بزرگ دارند انجام می‌دهند.

راد در پاسخ به این سوال که آیا در زمان بازی در این سریال به کارگردان اعتراضی نداشته است، گفت: اعتراض کردم اما دیدم که من چه باشم یا نباشم فرقی نمی‌کند. انتخاب‌ها و کستینگ‌ها غلط است. مثلا حامد بهداد که بازی هایش را خیلی دوست دارم یا خانم ساره بیات اصلا برای نقش‌های این سریال ساخته نشدند. اوایل می‌خواستم با اصولِ خودم پیش بروم اما دیدم فضا این طوری نیست. می‌خواهند زود بگیرند و تمام کنند؛ 20 قسمت را 30 قسمت و 30 قسمت را 40 قسمت کنند و حتی یک مقدار جا داشت حتی 50 قسمت هم سریال را درمی‌آورند. چون مردم مهم نیستند و می‌خواهند بیزنس کنند.

او در پایان تصریح کرد: من این شناخت را دارم که بگویم اشتباه کردم و سعی می‌کنم دیگر این کار را نکنم. چون من هم که 70 فیلم پشتم است، انگار دارم به مخاطب توهین می‌کنم و این قشنگ نیست. بچه‌های ما باید سعی کنند خودشان را نبازند و آنهایی که فکر می‌کنند لیاقت دارند صبر کنند تا نقش‌های خوب به
آنها پیشنهاد شود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید