نمایش خانگی
اتفاق عجیبی که در قسمت چهاردهم و پانزدهم سریال پرمخاطب شبکه خانگی می‌افتد

آقای «کارت» مردم می‌خواهند« یاغی» ببینند نه کنسرت رضا صادقی

پس از قسمت چهاردهم سریال «یاغی» در قسمت پانزدهم این سریال بازهم دقایق زیادی به حضور رضا صادقی و تمرین یکی از قطعات او اختصاص پیدا می‌کند

به گزارش فیلم‌نیوز، قسمت پانزدهم سریال«یاغی» روز پنجشنبه 27 مردادماه توزیع شد. در این قسمت هم دوباره به مانند قسمت چهاردهم، دقایقی از سریال به اجرا و تمرین یکی از قطعات رضا صادقی اختصاص پیدا کرد.

در قسمت چهاردهم ، قطعه «وایسا دنیا» به شکل کامل اجرا شد و در قسمت پانزدهم هم دوباره به بهانه حضور «آتی» در جمع نوازندگان گروه رضا صادقی، قطعه‌ای دیگر از این خواننده به شکل کامل پخش شد.

این اتفاق در حالی در قسمت پانزدهم می‌افتد ‌که رویارویی اکبر مجلل با فردی که قصد اسیدپاشی به صورت طلا را داشت به اوج خود می‌رسد ، درست در همین لحظه داستان به تمرین کنسرت رضا صادقی کات می‌خورد و برای دقایقی طولانی رابطه مخاطب با ماجرای اصلی قطع می‌شود.

قسمت پانزدهم یاغی با احتساب تیتراژ ابتدا و انتهایی 51 دقیقه است. داستان از دقیقه 6.49 وارد کنسرت رضا صادقی می‌شود و این سکانس تا دقیقه 10.25 ادامه پیدا می‌کند. در قسمت چهاردهم هم سکانس حضور آتی و طلا در تمرین رضا صادقی 6 دقیقه از زمان سریال را به خودش اختصاص می‌دهد. این سکانس دقیقه 23 شروع و دقیقه 29 به پایان می‌رسد.

علاوه بر این در قسمت‌های 13، 14 و 15 کاراکتر «آتی» با بازی آبان عسگری هم حضور پررنگی در سریال دارد. در این قسمت ها تقریبا یک سکانس درمیان شاهد حضور او در داستان هستیم.

سریال «یاغی» به تهیه‌کنندگی سیدمازیار هاشمی و کارگردانی محمد کارت پرمخاطب‌ترین سریال در حال پخش شبکه خانگی است.

فیلم‌نیوز

14 دیدگاه

 • یکجوری نوشتین مردم سریال میخواهند ببینن نه گنسرت رضا صادقی هرکی ندیده باشه سریال رو از اول فکر میکنه سریال برای تبلیغ کنسدت رضا صادقی ساخته شده. حتما لازم بوده دو سه سکانس که کارگردان گذاشته .هرکسی از هر کاری سررشته نداره میاد انتقاد می کنه تیتر هم می زنه که جلب توجه کنه.

  • تراوشات ذهنی خودتون رو از زبان مردم بیان نکنید! امار و ارقام
   که چیز دیگری را نشان می‌دهد .برعکس نظر شما ،خیلی هم مورد
   پسند واقع شده .کاش برای دیگر ساخته ها هم انقدر (به ظاهر )
   دلسوزی میکردید !رضا صادقی هنرمندی نبوده و نیست ،که برای
   دیده شدن هر کار ضعیفی رو بپذیره

 • رضاصادقی تو این سریال در نقش خودش ظاهر شد و نقش دیگه ای بازی نکرد، صرفا دو آهنگ اجرا کرد که حدود ده دقیقه هم نشد! رضاصادقی حدود دوازده سال پیش تجربه بازیگری تو فیلم بی خداحافظی رو هم داشت و با یکبار بازی که خودش تحت عنوان مهمانی پرده نقره ای ازش یاد کرد نمایش قابل قبولی داشت و نظر خیلی از منتقدین رو هم جلب کرد! رضاصادقی با بیش از بیست و پنج سال فعالیت حرفه ای و محبوبیت و شهرت خواننده تازه کار نبوده که بخواد به سبب دیده شدن تو سریال حضور داشته باشه! اتفاقا بعد از حضور ایشون طی دو قسمت اخیر مخاطبان و آمار بازدید سریال افزایش چشمگیری داشت و سریال یاغی با رضاصادقی مشهور تر شد!!! کاش برای خواننده های دیگه که کل قسمت های سریال های شبکه نمایش خانگی رو بازیگری کامل کردن و سی تا اهنگ خوندن هم‌کاسه داغتر از اش می‌شدید این نقد نیست غرض ورزانه و هدایت شدست

 • بهتره شما به جای مردم صحبت نکنید
  قطعاً حضور رضا صادقی بزرگ اعتباری دو چندان به این سریال داد

 • خود شما هم میدونید که رضا صادقی بعد از نزدیک به سه دهه فعالیت هنری قدرتمند نیازی به کسب محبوبیت و شهرت نداره
  اگه مقرضانه نگاه نکنید مشخصه که رضا صادقی نقش بازی نکرده ، همیشه خودش بوده و تفکر ، اندیشه و آگاهی رو بین نسل های مختلف رواج داده 🏴

 • با تیتر هدف دار و بی محتوا نمیتونید به بزرگی رضا صادقی لطمه ای وارد کنید.
  رضا صادقی بعد از بیش از دو دهه فعالیت حرفه ای در موسیقی ایران نیاز به دیده شدن نداره، اتفاقا با حضور ایشون بازدید این سریال تو این دو قسمت بیشتر شده و درجه اعتبار این سریال رو بالاتر برده.
  در ضمن: « دریا نیازی نداره بزرگیشو ثابت کنه »

 • بر خلاف این نقد مسخره ، من درست از زمانی که آقای صادقی وارد این سریال شد تحریک به دیدن این سریال شدم و موضوع این سریال رو دنبال میکنم ، با شناختی که از آقای صادقی دارم فکر میکنم ایشون چهره واقعی خودش رو به همه نشون داده و اصلا ذره ای دنبال خودنمایی یا بزرگتر شدن نبوده ، البته ایشون خودشون به خودی خود بزرگ هستن 👍👍
  علی الحال که اصلا نقدتون به جا نبوده و کاملا یه حرف غیر منطقی و بچه‌گانه بود 👎👎

 • حضور آقای صادقی به اعتبار این فیلم خیلی کمک کرد و به نظرم بازدید بهتری هم خورد 👍👍❤️❤️

 • خود شما هم میدونید که رضا صادقی بعد از نزدیک به سه دهه فعالیت هنری قدرتمند نیازی به کسب محبوبیت و شهرت نداره

دیدگاهتان را بنویسید