سینمای جهان
ورایتی خبر داد:

همکاری کمپانی «اپل» با جولین مور

جولین مور طی قرار دادی به عنوان بازیگر و تهیه کننده اجرایی، سریال جدید «داستان لیزی» از سرویس جدید کمپانی «اپل» را بر عهده گرفت، این پروژه قرار است هشت قسمتی باشد که از رمان پرفروش استیون کینگ در سال ۲۰۰۶ به همین نام برداشت شده است.

کینگ تمام قسمت‌های این سریال را نیز نویسندگی خواهد کرد و در کنار جولین مور تهیه کننده اجرایی این پروژه را نیز انجام خواهد داد؛جی جی آبرامز و بن استیونسن از شرکت بد ربات نیز به عنوان تهیه کننده در این مجموعه فعالیت خواهند داشت.

این سریال داستان لیزی (با بازی جولیان مور) دو سال بعد از مرگ، همسرش را دنبال می کند که سلسله اتفاقاتی باعث می شود او با واقعیت‌هایی درباره همسرش روبرو شود، این سریال سومین پروژه‌ای است که در همکاری با آبرامز و شرکت بد ربات که بعد از سریال «صدای کوچک» و «افتخار من این بود که دوستان خوبی داشتم» ساخته می شود.

سریال «داستان لیزی» همچنین اولین نقش اصلی جولیان مور در یک سریال تلویزیونی خواهد بود چرا که او بیشتر در سینما فعالیت دارد که در این زمینه با پنج نامزدی اسکار که یکبار با فیلم «هنوز آلیس» توانسته جایزه بهترین بازیگر زن را از آکادمی دریافت کند موفق ظاهر شده و امیدوار است در زمینه سریال‌های تلویزیونی نیز موفقیتش را تکرار کند.

فیلم سینمایی «گلوریا بل» نیز آخرین فعالیت سینمایی وی تا به حال محسوب می شود و از فیلم‌های دیگر وی می توان به «ساعت ها»، «هفتمین پسر»، «پارک ژوراسیک» اشاره کرد.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید