سینمای جهان
معرفی تازه‌ترین فیلم‌های جهان که اکران اینترنتی آنها آغاز شده است

منوی سینمای آنلاین

هر‌ماه تعداد زیادی از فیلم‌ها در پلتفرم‌های شبکه‌های محبوب نمایش فیلم «نتفلیکس»، «آمازون پرایم»، «هولو»، «اچ پی او»، در معرض دید علاقه‌مندان به سینما قرار می‌گیرد.

به گزارش همشهری به نقل از فوربز، در این هفته فیلم‌های کمتری نسبت به سابق روی این پلتفرم‌ها برای نمایش و پخش از طریق این شبکه‌ها قرارگرفتند. در این مطلب نگاهی داریم به برخی از بهترین فیلم‌های ارائه شده توسط این پلتفرم‌ها در هفته‌ای که گذشت.

 

«اسلیپ اور»

کلانسی و کوین دو برادری هستند که از طریق یک برنامه «حفاظت از شهود» متوجه می‌شوند که مادرشان که به نظر در تمام طول زندگی مادری عادی می‌آمد، در گذشته یک سارق رده بالا بوده است. سادی استانلی، ماکسول سیمکینز، مالین اکرمان، کن مارینو، جومارینو و جو مانگانیلو، در فیلم «اسلیپ اور» بازی کرده‌اند. کارگردان این فیلم «تریش سی» است. این فیلم از روز ۲۱ اوت۲۰۲۰ (31مرداد) در شبکه نتفلیکس در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

 

«آتش سیاه»

این فیلم داستان یک جنایتکار را که در جست و جوی خواهرش است. روایت می‌کند. این جانی در جریان این جست و جو به یک هتل کثیف و درب و داغان می‌رسد و در این هتل با یک میهمان مرموز، روبه رو می‌شود و در ادامه داستان نیز با یک خدمتکار اسرار آمیز رابطه‌ای عاشقانه برقرار می‌کند. در فیلم «آتش سیاه» مائوریسیو اسپه، جوآنا فراگوسوبلندل و دیل کارلی، ایفای نقش می کنند. این فیلم را برناردو آریانو کارگردانی کرده است. «آتش سیاه» در روز ۲۱ اوت۲۰۲۰(31 مرداد)، در شبکه نتفلیکس در دسترس کاربران قرار گرفته است.

 

«تلاش جان برای برقراری ارتباط با موجودات فضایی»

در این فیلم مستند، داستان زندگی «جان شپرد» دنبال می‌شود که به مدت ۳۰سال تلاش داشت با پخش موسیقی در وسعتی معادل میلیون‌ها مایل، با موجودات فضایی ارتباط برقرار کند. «تلاش جان برای برقراری ارتباط با موجودات فضایی» فیلم مستند کوتاهی است که ماتیو کیلیپ آن را کارگردانی کرده است. این فیلم از طریق شبکه نتفلیکس روز 20 اوت 2020 (30 مرداد) در اختیار کاربران قرار گرفت.

 

«قلب‌های شیمیایی»

یک دانش آموز دبیرستانی ارشد، عاشق یک دختر دبیرستانی که به تازگی به مدرسه‌شان انتقال یافته، می‌شود. این دانش آموز دختر اما رازی درون خود دارد. اوستین آبرامز، لیلی راینهارت، کارا یانگ و کورال پنیا در این فیلم بازی کرده‌اند. فیلم «قلب‌های شیمیایی» به کارگردانی ریچارد تان روز ۲۱ اوت ۲۰۲۰ (31 مرداد) در شبکه آمازون پرایم در اختیار کاربران قرار گرفت.

 

«آموزگاران دیوانه خوف انگیز»

داستان این فیلم درباره یک معلم بیزار از تدریس است در زمانی که متوجه می‌شود حقوق و دستمزد آموزگاران مدرسه‌ای که در آن کار می‌کنند به سرقت رفته، تلاش خود را برای یافتن دزدها و گرفتن این پول از سارقان آغاز می‌کند. او در طول این زمان به تدریج به خوبی‌ها و خوشی‌های تدریس پی می‌برد. در فیلم «آموزگاران دیوانه خوف انگیز» به بازیگرانی نظیر گیدین مارتن، دیان دیان ساستروواردویو و شکیرا جاسمین بازی می‌کنند. ساماریاسازی سیمانجونتاک کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته است.

 

«جزایر ایمان»

یک فیلم مستند است که در آن از نگاه دین و ایمان به مسله تغییرات آب و هوا پرداخته می‌شود. این فیلم داستان 7 نفر از 7 استان متفاوت اندونزی را پیگیری می‌کند. این فیلم در سال 2019 انتشار یافته و کارگردان آن نیز چایرون نیسا است.

 

«جام»

در سال ۲۰۰۲ جوکی دامین اولیور، سوارکار مشهور، تنها چند روز پیش از شرکت در جام قهرمانی سوارکاری ملبورن، برادرش را در جریان بروز یک تصادف در پیست مسابقه ای از دست می دهد.در فیلم «جام»، برندان گلسون، استیفن کاری، دانیل مک فیرسون و جودی گوردون بازی می‌کنند. این فیلم توسط سیمون وینسر کارگردانی شده است. «جام» از طریق پلتفرم‌های «آمازون پرایم» و «هولو»  در 18 اوت 2020 (28 مرداد) در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

 

«کلاس 83»

داستان این فیلم درباره پلیسی تنزل درجه داده شده است که ۵ دانشجو را آموزش می‌دهد و آنان را تبدیل به آدمکشانی می‌کند که از سیستم بوروکراتیک فاسد و متحدان این سیستم فاسد انتقام بگیرند. در فیلم «کلاس ۸۳» بابی دوئل، آنوپ سونی، جوی سنگوپتا، ویشواجیت پرادان ایفای نقش می‌کنند. اتول سابراوال نیز این فیلم را کارگردانی کرده است. «کلاس ۸۳» در ۲۱ اوت ۲۰۲۰ (۳۱مرداد) در شبکه نتفلیکس در دسترس کاربران قرار گرفته است.

 

«نرگس‌های زرد»

فیلم «نرگس‌های زرد» به داستان‌های عاشقانه تلخ و شیرینی می‌پردازد که از طریق بازآفرینی ترانه‌های موسیقی‌های سنتی نیوزلندی روایت می‌شوند. روز مکلور، جورج میسون و جودی هیلوک در این فیلم نقش آفرینی می‌کنند. پخش فیلم «نرگس های زرد» به کارگردانی دیوید استابز در 20 اوت 2020 (30 مرداد) از طریق شبکه »هولو» شروع شد.

«تایید نشده»

دکتر استیون ام گریر یکی از بنیانگذران پروژه‌های ارتباط فضایی، در مستند «تایید نشده» شواهد فوق محرمانه از ارتباط زمینی‌ها با موجودات فضایی و اسناد و تصاویر دیده نشده از اشیای پرنده شناسایی نشدهUFA  را در معرض دید بینندگان قرار می‌دهد. این مستند توسط مایکل مازولا کارگردانی شده است. پخش فیلم «تایید نشده» روز 20 اوت 2020 (30 مرداد) از طریق شبکه «هولو» آغاز شده است.

 

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید