سینمای جهان
درخواست تارانتینو از مخاطبان «روزی روزگاری در هالیوود» در جشنواره کن:

لطفا داستان فیلم را لو ندهید!

‎در حالی که فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» جدیدترین ساخته کوئنتین تارانتینو امشب در جشنواره فیلم کن برای نخستین‌بار اکران می‌شود، این کارگردان خواهش کرد چیزی از فیلم لو نرود تا تماشای آن برای سینماروها جالب باشد.

تارانتینو در اینستاگرام و توئیتر نوشت: من عاشق سینما هستم، شما عاشق سینما هستید و این یک سفر برای کشف داستانی برای نخستین‌بار است.

همه دست‌اندرکاران و بازیگران این فیلم سخت کار کردند تا یک چیز اورجینال خلق کنند و من تنها خواهش دارم که همه از افشا کردن هر چیزی که بعدها مخاطبان را از تجربه تماشای فیلم باز می‌دارد خودداری کنند.

داستان «روزی روزگاری در هالیوود» در اواخر دهه ۱۹۶۰ میلادی می‌گذرد و چارلی منسون و شارون تیت از جمله شخصیت‌های فیلم هستند.

‎لئوناردو دی کاپریو و برد پیت در این فیلم در نقش یک بازیگر سینما و بدل‌کار او بازی می‌کنند و مارگو رابی در نقش شارون تیت ظاهر شده است.

‎امیلی هرش، ال پاچینو، داکوتا فانینگ و کورت راسل دیگر بازیگران فیلم هستند.

‎«روزی روزگاری در هالیوود» قرار است دو ماه پس از پیش‌نمایش در جشنواره فیلم کن در ۲۶ جولای از سوی سونی پیکچرز اکران شود.

‎پیش از این اعلام شده بود در پیش نمایش این فیلم در جشنواره فیلم کن، سونی پیکچرز خبرنگاران را از تماشای فیلم محروم کرده است تا داستان کمتر لو برود.

‎تازه ترین اثر تارانتینو ‌مطرح ترین فیلم کن ۲۰۱۹ است و انتظار می‌رود جمعیت بیشتری نسبت به روزهای گذشته در برابر کاخ جشنواره گرد بیایند.

 

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید